Avea aile paketi kalan kullanım haklarını nasıl öğrenirim?

Frknhrmnc

Kilopat
Daha fazla  
İyi geceler arkadaşlar. Biz 4 kişi avea aile paketine geçtik şu 6gb interneti olan tarife. 9333 ü arayarak kullanım haklarımı sorgulamak istiyorum ama hiçbir kullanım hakkından bahsetmiyor. Acaba ben pakete sonradan dahil olduğum için bana herhangi bir bilgi vermiyor mu? Babamın üzerine olan bu paketin kalan miktarlarını sadece o mu öğrenebilir? Başka bir öğrenme yolu var mı?

Ben woops efsane paket kullanıyorum şuana kadar hep 9333' ü arayarak öğrendim bence müşteri hizmetlerini arayın. Sizin hattınız faturalı mı?
*124# faturalı hatlara özel kalan kullanım bilgisi sorgulama servisini kullanmak çok kolay , tek yapmanız gereken *124# tuşlamak ve arama tuşuna basmak , kalan konuşma , SMS , internet haklarınız anında cihazınızın ekranında…

Son düzenleme:
Ses, internet, sms paketiniz bulunmamaktadır diye 3 sms aldım ay sonunda fatura 200 300 lira gelmez umarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı