Axe deodorant önerisi

Hangisini aldınız Axe'de hocam?
Ben Dark Temptetion ile Magnum almistim. Kaliciligi yok ve terleyince berbat kokuyorlar. Alberto Sego ise esanslari yurtdisindan getirtip kaliteli parfum uretiyor. Bakmanizi oneririm. Butceniz kaca cikar?

Hangisini aldınız Axe'de hocam?

Eki Görüntüle 2174238

Çok ucuz bir fiyata yakaladım bu ürünü, deneyimlerimi paylaşırım. En çok beğenilenlerindenmiş sanırsam, memnun kalmazsam iade edip Slazenger alırım.
Cikolatali bir kokusu var. Ben memnun degilim acikcasi cope bile atabilirim ama bir bakin yine de. Siz begenebilirsiniz, herkesin zevki farkli.

Ben Dark Temptetion ile Magnum almistim. Kaliciligi yok ve terleyince berbat kokuyorlar. Alberto Sego ise esanslari yurtdisindan getirtip kaliteli parfum uretiyor. Bakmanizi oneririm. Butceniz kaca cikar?

Cikolatali bir kokusu var. Ben memnun degilim acikcasi cope bile atabilirim ama bir bakin yine de. Siz begenebilirsiniz, herkesin zevki farkli.
Amazon zaten, beğenmezsem iade hakkım her zaman var koşulsuz. Africa alırım, baktım onu da mı beğenmedim? Başka alırım. Veya direkt Slazenger.

Watsons'da kupon buldum, 54 TL'ye Axe Africa da aldım, ikisini de deneyeceğim.

Axe Dark Temptetion 150 ML
Axe Africa 150 ML

İkisi 108 TL'ye geldi toplam.
Aynı deodorant bende de var. Çok ağır kokusu var önermem sevmedim ben.
Eğer ki sevmezsem koşulsuz iade şartım var hocam, Amazon sonuçta. Evimden alırlar mis gibi.

Axe roll onlar çıktı hemde antiperspirant terlemeyi önlüyor almanı tavsiye ederim sprey axeların artık pek bir özelliği kalmadı.

Geri
Yukarı