Aygıt Yöneticisi güncel sürücü buluyor mu?

EmirhanTR

Hectopat
Daha fazla  
Aygıt yöneticisinde sürücü yazılımını güncelleştir deyip güncel sürücü yazılımını otomatik ara dersek kendi kendine driver'ı buluyor değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinde sürücü yazılımını güncelleştir deyip güncel sürücü yazılımını otomatik ara dersek kendi kendine driver'ı buluyor değil mi?

Evet bulur bulamazsa aldığın parçanın kendi sitesi olabilir parça ismini Google'a yazarsan bulursun ama her siteye güvenme.

Ne için lazım sürücü? Ben hiç bulamadım öyle sürücü çünkü. Ekran kartıysa sitesinden indirin.

Aygıt Yöneticisi ile sürücü güncelleme uzun zamandır çalışmıyor hatam yoksa. Ms bunu değiştirecek diye biliyorum. Bu yüzden güncel sürümlerde şu anda kapalı olması lazım o özelliğin arka planda.

Ekran kartını böyle yükledim. Ve ayrıca burada 2 tane ünlem olan sürücüler var. Onları böyle yükleyemedim bende şimdi donanım kimliğine bakarak indireceğim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    41 KB · Görüntüleme: 39
Masaüstü sistemlerde çok sorun olmasa da, eğer laptop kullanıyorsanız mutlaka Aygıt yöneticisinden güncelleme yapmayın, Windows otomatik sürücü güncellemeyide kapayıp, laptop'un sitesinden modele uygun sürücünün son sürümünü kullanın. Windows sürekli yanlış sürücüler indiriyor özellikle laptoplarda.

Masaüstü sistemlerde çok sorun olmasa da, eğer laptop kullanıyorsanız mutlaka Aygıt Yöneticisi'nden güncelleme yapmayın, Windows otomatik sürücü güncellemeyide kapayıp, laptopun sitesinden modele uygun sürücünün son sürümünü kullanın. Windows sürekli yanlış sürücüler indiriyor özellikle laptoplarda.

Laptopun markası Casper. Siteye giriyorum. Seri no veya diğerlerini yazıyorum. Çıkmıyor.

Geri
Yukarı