Aynı mesajdan neden 2 kez ceza verilir?

Hocam zaten 3 tane tuşa basarak büyük harf, noktalama gibi temel Türkçe yazım kurallarını düzeltebiliyorsunuz. Siz düzgün Türkçe kullanımını eleştiriyorsunuz. Bence bu daha komik.

TDK'ye göre "gene" kelimesi dilimizde mevcut ve kullanılabilir. Moderatör güzel dursun diye düzenlemiş olabilir, ceza vermedikçe bana göre problem yok.

Eki Görüntüle 597940
Yahu gene-yine ne farkı var? Aynı anlam! Buna da ayar çekilir mi?

Hocam zaten 3 tane tuşa basarak büyük harf, noktalama gibi temel Türkçe yazım kurallarını düzeltebiliyorsunuz. Siz düzgün Türkçe kullanımını eleştiriyorsunuz. Bence bu daha komik.
Bence dramatize ediyorsunuz siz biraz.

Yahu gene-yine ne farkı var? Aynı anlam! Buna da ayar çekilir mi?

Bence dramatize ediyorsunuz siz biraz.

Forum kuralları, Türkçe yazım kuralları hakkında ben şikayette bulunmadım. Gayet basit anlaşılır kuralları siz yanlış bir şeymiş gibi şikayet ediyorsunuz buraya. Sonra da ben dramatize yapmış oluyorum :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forum kuralları, Türkçe yazım kuralları hakkında ben şikayette bulunmadım. Gayet basit anlaşılır kuralları siz yanlış bir şeymiş gibi şikayet ediyorsunuz buraya. Sonra da ben dramatize yapmış oluyorum :D.
Anladık forum kuralı da, ben sizin olaya duygusal yaklaştığınız fikrimde sabitim. Ayrıca mesajınızda yazım kurallarına aykırılık var, sizi de karalamasınlar. Üstelik bana da tepki gösteriyorken, ironik olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı