AYT fen 5 ayda 20 net yapılır mı?

Dostlar dediğim gibi AYT fen için 20 net istiyorum sizce kalan sürede yapılabilir mi? Fen anlamında 2-3 net yapabiliyorum yani sıfırım.
Biraz zor sadece AYT FEN yapacaksanız belki. Kimya da 11 Fizikte 12 Biyoloji de 11 konuları üzerinden çalışın. Ama TYT temel var değil mi ? Yoksa Kimya çok zorlar.

Biraz zor sadece AYT fen yapacaksanız belki. Kimya da 11 fizikte 12 biyoloji de 11 konuları üzerinden çalışın. Ama TYT temel var değil mi? Yoksa kimya çok zorlar.

TYT fen olarak orta bir temelim var 20 net fenden kalanında 10 net kadar matematik ile tamamlamayı düşünüyorum.

Hocam beni korkutan fizik bir türlü dinlesemde yapamıyorum.
12 fizik daha kolay formül ezberi üstüne gidin korkmayın. Korkanın Zamanı değil çalışmanın Zamanı yeterince vakit geçiridiniz şimdi kaybedecek bir şeyiniz yok 5 ayda elinizden geleni yapın ve Akıllı telefonu bırakın:).

12 fizik daha kolay formül ezberi üstüne gidin korkmayın. Korkanın zamanı değil çalışmanın zamanı yeterince vakit geçiridiniz şimdi kaybedecek bir şeyiniz yok 5 ayda elinizden geleni yapın ve akıllı telefonu bırakın:).

Sağ olun hocam inşallah elimden geleni yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı