AYT fen kolay konular nelerdir?

merso1

Zeptopat
Daha fazla  
Şu an AYT fende 3-4 civarı net yapıyorum sınava kadar 10-15 arası yapmam lazım. Basit, hızlı net getirecek önerdiğiniz konular var mı?

Şu an AYT fende 3-4 civarı net yapıyorum sınava kadar 10-15 arası yapmam lazım. Basit, hızlı net getirecek önerdiğiniz konular var mı?
Biyoloji de 11.sınıf Sistemlere bakın. Fizikte 12. sınıf 2. dönem fiziğine bakın ezber kısım orası.

Kimya da organik kimya konusuna bakın cok temel gerektırmıyor bence
Organik nasıl temel gerektirmiyor hocam mol, molarite, lewis yapısı bunları bilmeyen adam nasıl çözecek organik kimyayı ?

Dostum fizikte dalgalar ve modern atom taraflarına bak, kimyadan enerji ve hıza bak, biyolojide ise öyle kolay bir konu yok ama sistemlere bakabilirsin.

Organik nasıl temel gerektirmiyor hocam mol, molarite, lewis yapısı bunları bilmeyen adam nasıl çözecek organik kimyayı?

Dostum fizikte dalgalar ve modern atom taraflarına bak, kimyadan enerji ve hıza bak, biyolojide ise öyle kolay bir konu yok ama sistemlere bakabilirsin.

Mol ve molarite için 1-2 konu var diye biliyorum gerisi zaten lewis yapısı bulma falan. O kadar da çalışması gerekir arkadaşın. Oturup 1 hafta çalışsa 2-3mınumuum net gelir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı