AYT fizik denge konusu Mehmet Karaağaç'tan öğrenilir mi?

Volkankerem

Picopat
Daha fazla  
Mehmet Karaagacı dinlersek öğreniriz diye gördüm. Cok eski bir paylaşımdı ama neyse. Aranızda bu adamı bilen var mı?

AYT fizik en iyi VIP fizikten öğrenilir, Mehmet Karağacı fizik öğrenmek için kullanabilirsin, ama AYT'ye yönelik çalışıyorsan VIP fizik bulunmaz bir nimet.

AYT fizik en iyi VIP fizikten öğrenilir, Mehmet Karağacı fizik öğrenmek için kullanabilirsin, ama AYT'ye yönelik çalışıyorsan VIP fizik bulunmaz bir nimet.
Kime ve neye göre en iyi VIP Fizik ? Gerçekten mantığıyla öğreten, okuyup geçmeden detaylıca anlatan, ders kitabıyla uyumlu gidip YKS'ye yönelik anlatan tek kanal Özcan Aykın. Zamanında yüksek zekalara ders veren, olimpiyatları kazanmış bir fizik hocasından ders aldım. YKS'ye yönelik ne anlattıysa Özcan Aykın da adamla benzer şekilde anlattı.

Kime ve neye göre en iyi VIP Fizik ? Gerçekten mantığıyla öğreten, okuyup geçmeden detaylıca anlatan, ders kitabıyla uyumlu gidip YKS'ye yönelik anlatan tek kanal Özcan Aykın. Zamanında yüksek zekalara ders veren, olimpiyatları kazanmış bir fizik hocasından ders aldım. YKS'ye yönelik ne anlattıysa Özcan Aykın da adamla benzer şekilde anlattı.
Şu anki sınav sistemine göre söyledim bunu kardeşim. Yoksa hiçbir hocayı desteklediğim yok. İşin mantığını en iyi anlatan kanal hangisiyse onunla devam etmek gerekir tabii ki. Saygılarımla...

Kime ve neye göre en iyi VIP fizik? Gerçekten mantığıyla öğreten, okuyup geçmeden detaylıca anlatan, ders kitabıyla uyumlu gidip YKS'ye yönelik anlatan tek kanal Özcan aykın. Zamanında yüksek zekalara ders veren, olimpiyatları kazanmış bir fizik hocasından ders aldım. YKS'ye yönelik ne anlattıysa Özcan aykın da adamla benzer şekilde anlattı.

Özcan aykının güncel kampı var mı AYT? 3 yıl önce çektiğini gördüm sadece daha önceden de öneriyorlardı baktım da göremedim.

Şu anki sınav sistemine göre söyledim bunu kardeşim. Yoksa hiçbir hocayı desteklediğim yok. İşin mantığını en iyi anlatan kanal hangisiyse onunla devam etmek gerekir tabii ki. Saygılarımla...
Ben dersleri ezberlemek yerine öğrenmeyi tercih ediyorum, öğrenmek her şeyi geliştirir. Boş boş bu bilgi ne işimize yarıyacak diye sorgulamanın mantığı yok. Size de saygılar.

Özcan aykının güncel kampı var mı AYT? 3 yıl önce çektiğini gördüm sadece daha önceden de öneriyorlardı baktım da göremedim.
Baktım şimdi de yok hala ama TYT kampına başlamış hatta bitirmiş.

Geri
Yukarı