AYT matematikte 1-2 net daha artırmak için konu önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar AYT matta limite kadar geldim. (Trigonometri hariç tüm başlıkları bitirdim) 15-17 net arasındayım, toplam 1-2 net daha arttırmak istiyorum ama gidip bir türevi tamamen yapma, trigonometriyi tamamen halletme gibi bir ihtimalim yok. Türev integral ve trigonometriden 1-2 net gelecek alt konu başlıklarını yazabilir misiniz?

Arkadaşlar AYT matta limite kadar geldim. (Trigonometri hariç tüm başlıkları bitirdim) 15-17 net arasındayım, toplam 1-2 net daha arttırmak istiyorum ama gidip bir türevi tamamen yapma, trigonometriyi tamamen halletme gibi bir ihtimalim yok. Türev integral ve trigonometriden 1-2 net gelecek alt konu başlıklarını yazabilir misiniz?
Trigo 1 bakabilirsin. Onun dışında geometrideki koordinat ve analitik geometri konularına sağlam basabilirim dersen 3-5 net civarı eklersin cebe.

Alt konu başlığı nedir? Kesin gelen bir alt başlık lazım bana, geometrim 0 analitik yapabilir miyim?
Periyotlar/Esas Ölçü/İndirgeme Formülleri var aklıma gelen.
Trigo 2 den Yarım açı ve toplam fark formülleri de işini görebilir.
Analitik geometri kamplarına bakabilirsin. Fasikül olarak Apoteminin soruları çok klas. Öneririm. Zaten başlangıç sorularını iyi kavrarsan her soruyu kolaya indirgersin.

Alt konu başlığı nedir? Kesin gelen bir alt başlık lazım bana, geometrim 0 analitik yapabilir miyim?
Benim de geometri tam anlamıyla 0 ama analitik sorularını konuyu bilmediğim halde yapıyorum ve genelde geometri bilgisi istemiyor. Hipotenüs falan bilmen gerekiyor en fazla. Bence çalışırsan analitiği rahat halledersin

Hangi kanaldan baktın.
Kanka konuya hiç çalışmadım. Geçen sene de dersleri çok umursamıyordum ama aklımda kaldığı kadarıyla bir şeyler yapıyorum. Soru zor değilse çıkıyor. Yani ben bile bu halde yapabiliyorsam konuyu halledersen çok rahat 1,2 net atarsın diye düşündüm

Geri
Yukarı