AYT Sayısal kalan sürede kolay net getirecek konular neler?

İtme-Momentum 1.5 saat
Modern Fizik İyonlaşma Enerjisi soruları
Elektrik Manyetizma Kolay değil ama bitirmeni şiddetle öneriyorum 3 4 soru geliyor minimum 2 Hafta

Elektrokimya 2 gün
Denge 3 gün
Gazlar Sıvı Çözeltiler 3 gün.

Biyoda direkt tüm sistemler kolay zaten.

Sistemler için play list ya da full anlatıldığı bir link verebilir misiniz? Bir de matematik için varmı öneriniz?
İtme-Momentum 1.5 saat
Modern Fizik İyonlaşma Enerjisi soruları
Elektrik Manyetizma Kolay değil ama bitirmeni şiddetle öneriyorum 3 4 soru geliyor minimum 2 Hafta

Elektrokimya 2 gün
Denge 3 gün
Gazlar Sıvı Çözeltiler 3 gün.

Biyoda direkt tüm sistemler kolay zaten.

Elektrik Manyetizma Kolay değil ama bitirmeni şiddetle öneriyorum 3 4 soru geliyor minimum 2 hafta
1 konuya 2 hafta vermek yerine o 2 hafta ayt mat kassam daha iyi olur gibi

Sistemler için play list ya da full anlatıldığı bir link verebilir misiniz? Bir de matematik için varmı öneriniz?

1 konuya 2 hafta vermek yerine o 2 hafta ayt mat kassam daha iyi olur gibi
Betül Biyoloji’nin oynatma listelerinde konu konu ayrılmış oradan dinlemenizi tavsiye ederim bana çok faydası oldu.

Matematik için LTİ’yi temel düzeyde bakmanızı öneririm. Limit özellikle 2 günde bitecek konu. Matematikte fen kadar hızlı net arttırmanız zor onu söyleyeyim.

Betül Biyoloji’nin oynatma listelerinde konu konu ayrılmış oradan dinlemenizi tavsiye ederim bana çok faydası oldu.

Matematik için LTİ’yi temel düzeyde bakmanızı öneririm. Limit özellikle 2 günde bitecek konu. Matematikte fen kadar hızlı net arttırmanız zor onu söyleyeyim.
Limiti falan seviyorum matemetiği fenden çok seviyorum. Aşırı bir hedefim de yok. ayt de 30 üstüne çıksam fazlasıyla yeterli.

Geç kaldığımın farkındayım ama gerçekçi olursak kalan sürede sayısalda 240 bine girilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı