AYT sayısalda 40 netten 70+ nete çıkılır mı?

sinOpro1

Hectopat
Daha fazla  
Şu an resimde gördüğünüz gibi 40 net yapiyorum kimya ve biyoloji bitti biyoloji normalde 9.25 net geliyor optige yanlış isaretlemisim. Matematikte integral ve trigo kaldı.

IMG_20240507_181052.jpg

Fizikte ise elektrik ve modern kısmı kaldı 70+ çıkabilir miyim TYT'de 100 yapsam AYT 70 üstü yaparsam istediğim yere gideceğim nasıl yol izlemeliyim matematik nasıl arttirabilirim?

Şu an resimde gördüğünüz gibi 40 net yapiyorum kimya ve biyoloji bitti biyoloji normalde 9.25 net geliyor optige yanlış isaretlemisim. Matematikte integral ve trigo kaldı.

Eki Görüntüle 2189410

Fizikte ise elektrik ve modern kısmı kaldı 70+ çıkabilir miyim TYT'de 100 yapsam AYT 70 üstü yaparsam istediğim yere gideceğim nasıl yol izlemeliyim matematik nasıl arttirabilirim?
Matematikte hangi konularda sıkıntın var?

Matematikte hangi konularda sıkıntın var?

Hocam bu denemede limit türevi yapamamisim ama normalde soru kacirmiyorum. 1 tane parabol kaçmış 1 tane denklem 2 fonksiyon 5 integral 2 trigo 2 çember 1 katı cisim 1 tanede grafik sorusu kendimi aptal gibi hissediyorum aptal olsa en az 25 30 yapar ve ben LGS'de derece yapmıştım. Toparlayabilir miyim sence?

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 2189410

Hocam matematikte sadece trigo ve integral kaldı diyorsunuz fakat diğer konular tam oturmamış bence hızlı bir biçimde konu çalışın.

Hocam bu denemede limit türevi yapamamisim ama normalde soru kacirmiyorum. 1 tane parabol kaçmış 1 tane denklem 2 fonksiyon 5 integral 2 trigo 2 çember 1 katı cisim 1 tanede grafik sorusu kendimi aptal gibi hissediyorum aptal olsa en az 25 30 yapar ve ben LGS'de derece yapmıştım. Toparlayabilir miyim sence?
Her konudan yapamadığın var yani eğer sorusunu yapamadığın konuları biliyorsan sınava kadar deneme çözmen lazım. İntegral zaten 5 soru çıkıyor herhalde ona en baştan çalış çünkü integralin ne olduğunu anlarsan cidden zor sorular değil yani kazanabileceğin ekstra 4-5 soru demek yks'de.

Geri
Yukarı