AYT sınavına 2 ay kala Animonik alınır mı?

Teşekkür ederim peki videolar faydalı mı? İşe yarıyor mu?

Kanka şu an ilk günün videolarını izledim Max 1-1.5 saatimi aldı kitaptaki soruları falan çözebildim. He şöyle bir şey var ilk günün ilk videosunu beğenmedim ama diğer videolar evet akılda kalıcı oldu ama daha 1.gün olduğu için yüzde yüz etkili diyemem henüz bilemiyorum denemelerde vs kendimi test etmem lazım.

Son düzenleme:
Kanka şu an ilk günün videolarını izledim Max 1-1.5 saatimi aldı kitaptaki soruları falan çözebildim. He şöyle bir şey var ilk günün ilk videosunu beğenmedim ama diğer videolar evet akılda kalıcı oldu ama daha 1.gün olduğu için yüzde yüz etkili diyemem henüz bilemiyorum denemelerde vs kendimi test etmem lazım.

İleride tekrar sorarım unutmazsam iyi çalışmalar.

Animoik yerine Youtube hocalarının kamplarından ilerleyip deneme gitseniz en mantıklısıydı. Sağlık olsun.

Animoik yerine YouTube hocalarının kamplarından ilerleyip deneme gitseniz en mantıklısıydı. Sağlık olsun.

Reis kamplardan gitmek demek not tutmak ezber demek burada buna gerek yok Rüştü hocanın kamp videosunu izlerken reklamini dinledim zaman nasıl gecti hatirlamiyorum nabi ve sabahattin aliyle ilgili sorular şu an bile kafamda.

beyler bence iyi 3 günlük tecrübeme göre söylüyorum. fiyat pahalı ama net arttırır mı evet arttırır.
Eyvallah reis net artmazsa para iadesi olayı var sınır ne tam olarak

Animoik yerine Youtube hocalarının kamplarından ilerleyip deneme gitseniz en mantıklısıydı. Sağlık olsun.
kanka bi kamp 60 gün kim uğraşır onunla :)))

Reis kamplardan gitmek demek not tutmak ezber demek burada buna gerek yok Rüştü hocanın kamp videosunu izlerken reklamini dinledim zaman nasıl gecti hatirlamiyorum nabi ve sabahattin aliyle ilgili sorular şu an bile kafamda.

Eyvallah reis net artmazsa para iadesi olayı var sınır ne tam olarak
ya aga işte belgelerle gösterin fln iade diyorlar ama bilemedim bence iade fln çok düşünmemek lazım belli olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı