AYT sınavına 2 ay kala Animonik alınır mı?

Merhaba, ben aldım kullanıyorum. Sayısal öğrencisiydim ama eşit ağırlıktan hazırlanmaya karar verdim. Bende bile işe yaradıysa herkeste işe yarar. Deneme çözmeye başladım. 20 netlerdeyim. Sınava kadar 24 nete yükselmeyi hedefliyorum.

Merhaba, ben aldım kullanıyorum. Sayısal öğrencisiydim ama eşit ağırlıktan hazırlanmaya karar verdim. Bende bile işe yaradıysa herkeste işe yarar. Deneme çözmeye başladım. 20 netlerdeyim. Sınava kadar 24 nete yükselmeyi hedefliyorum.

Ne zaman karar verdiniz eşit ağırlıktan hazırlanmaya? Bir de 20 net derken edebiyattan mı bahsediyorsun yoksa 40 sorunun tamamı mı?

Ne zaman karar verdiniz eşit ağırlıktan hazırlanmaya? Bir de 20 net derken edebiyattan mı bahsediyorsun yoksa 40 sorunun tamamı mı?
Şubat sonu gibi eşit ağırlığa döndüm. Ben Mart'ta almıştım animonigi kamp yeni çıkmış sanırım. Edebiyattan bahsediyorum 19-20 netler geliyor denemelerde şiir konusundan soru kaçıyor genelde

Şubat sonu gibi eşit ağırlığa döndüm. Ben Mart'ta almıştım animonigi kamp yeni çıkmış sanırım. Edebiyattan bahsediyorum 19-20 netler geliyor denemelerde şiir konusundan soru kaçıyor genelde
hocam çok fake duruyorsunuz :D animonik çalışanı mısınız acaba? hesabı bugün açmışsınız ve ilk MESAJ hesap açıldıktan 1 saat sonra buraya yapılmış. Zaten youtube-instagram animonik reklamı dolu... birde buradan göz boyamaya gerek yok sanıyorum.

Çalışan mi ashaghh😂😂 ben olsam ben de fake derdim haklisin😂😂 Animonik giriş sitesini Google ararken konu çıktı karşıma ben çok memnun kaldığım için yazmak istedim

Ya sileyim ben o zaman böyle yanlış anlaşılacağımi düşünmemiştim🙈 o kadar üyelik açtım 😂

Nasıl siliniyor mesaj ? Bulamadım 😅

Geri
Yukarı