Az bilinen oyun tavsiyesi

Ben geçen yıl öğrendiğim için fazla bilinmediğini veya eski olduğu için unutulduğunu düşünüyorum ama stalker call of pripyat hikayesinden ziyade atmosferiyle 2009 da çıkmış olsa bile hala kendi çapında yeri doldurulamaz biçimde bir oyun. Bazı mekanikleri, harita yapısı vs ilk başta zorlayıcı gelse de alışınca harika biçimde akıp gidiyor oyun, sırf boş gezmek için girdiğim olurdu, tavsiye ederim. Ama bir sıkıntı var, nedense oyunda Pov çok düşük, 70 falan ve moddb gibi yerlerde patchler var, bunu indirip pov u yükseltirseniz daha verimli oynayabilirsiniz veya orijinalini oynayın bir noktadan sonra alışıyorsunuz.

NFS Most Wanted 2005 çoğu kişi bilir ancak bilmeyen çok büyük bir kesim var.

Will Rock, şahanedir. Bölüm tasarımı konusunda FPS oyunlarının çağ atladığı oyundur bana göre, zamanının incisi.

Prototype serisi. 1 ve 2, 2 daha iyi. Daha önce görülmemiş bir teması var. Organik silah bir insan. Tanrısal güçlere sahip olduğundan Japon fantezisine kayıyor ama her şey Amerikan olduğundan daha sindirilmesi kolay.

Total Overdose. Giriş müziğini 15 sene sonra hala ıslıkla çalıyorum ara sıra bir işle uğraşırken. GTA ile Taxi Driver karması. Efsanedir yine.

Bir de Call of Duty 6'nın Remaster olmayan versiyonu. Modern Warfare yani. O oyunu döneminin şartlarını göz önünde bulundurarak herkesin oynaması gerek. MW2 olmasa en iyisi o derdim. Şimdilerde herkes yeni oyun peşinden gittiğinden çok bilinmiyor. Warzone oyunuyorlar da eski inci gibi CoD'ların yüzüne bakılmıyor.

Half-Life Opposing Force'da atmosfer olarak iyiydi. Normal Half-Life Lore'una hakimsen oyna yoksa boşver.

Son olarak DooM3. Atmosfer dediğin zaman adres DooM3'tür.

Geri
Yukarı