Aziz Mahmud Hüdayi Camii imamı Mekke'de gözaltına alındı

Tasmalı k*pekten beklenen hareket bu zaten şaşırtmadı. Kutsal beldelerimizin de bu gibi tasmalılardan kurtarılacağı günlerde gelecektir inşallah.

Nereden biliyorsun hukuksuz yere tutuklandığını, adamın avukatı mısın? Yanında mıydın ne olduğunda, boş konuşuyorsun ancak. Onca insan varken niye bunu tutuklamışlar, demek ki ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye boşuna dememişler. Çok filistin sevdalısıysan da Gazze'ye gidip çatışabilirsin.

Merak etme ben insanlar gibi mehmetçik Gazze'ye gitsin demiyorum. Sadece dışarıya baksan kat kat cila içeriyi kemiren tahta kuruları mantığı olmasın diyorum. Düşman içeriye kadar girmiş. Ben İslam'cı biriyim. Siyasi İslam'cı değil ama. Benim duygularım bu yönde. Dolayısıyla Filistin'deki insanlara yapılan bu zulmün karşısındayım.

Özgürlük olmayan ülkelerde sıradan bir durum. İsveç gibi ülkelerde her ne kadar hoş görülmese de dinî kitap yakmak bile ifade özgürlüğüne girerken burada olanı görüyoruz. Yine de haberin doğruluğunun kontrol edilmesi gerekiyor. Bu kadar da düşük bir seviyeye gelmeleri tuhaf.

Kendisi atmış tutuklanma fotoğrafını ama. Suudi Arabistan'da açıklama yapmış. Muhtemeldir gerçekliği.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı