B ehliyet ile moto kurye olunabilir mi?

242247

Hectopat
Arkadaşlar 50CC motorum var aktif olarak kullanıyorum. Uzun süredir hiçbir sıkıntım yok.
Uygulamalı sistemleri kullanan yani patron olmadan telefona sipariş düşen tarzda insanlarla muhatap olmayacağım. Bir firmada moto kurye olmak istiyorum. Bunu hangi firma sağlıyor?
Özel kurye olmak istemiyorum.

Yemeksepeti Express ile yapabilirsiniz hocam ama şahıs şirketiniz olması gerekiyor.

Başvuru için: Yemeksepeti
Hocam şahıs şirketi biraz sıkıntı şu dönemde kesin kazanır mıyım çünkü ben devlet destekli olan ücretsiz şahıs şirketi hakkımı kullandım mecbur parayla açmam gerekecek .
Birde ben açıkcası market ürünü taşımak istiyorum yemek biraz sıkıntı dökülür soğur vs.

Hocam şahıs şirketi biraz sıkıntı şu dönemde kesin kazanır mıyım çünkü ben devlet destekli olan ücretsiz şahıs şirketi hakkımı kullandım mecbur parayla açmam gerekecek .
Birde ben açıkcası market ürünü taşımak istiyorum yemek biraz sıkıntı dökülür soğur vs.
Express'te market zaten hocam yemek değil ki. Kuryeciler çok kazaznıyoruz diyorlar vergilerden filan son durum ne oldu bilmiyorum birkaç kuryeye sormak lazım hocam.

Peki şirket gerektirmeyen var mı?
Yok.
Kargoda 12 saat günlük 460₺ calisiyorum.
Varsa sirket acmadan gel motoru basla diyen firma bende hemen gideyim.
sirket acmak sorun degil.
muhasebe her ay 250-500 vermekte sorun degil.
devletin aldığı para sıkıntı.
devlet vergi alıyor karşılığında hangi hizmeti veriyor??

Kolay olsa inanın hemen ben sıfır motor alip başlarım.
250.000 limitli kredi karti hazir duruyor boşta!

Vergi levhası almadan bu işi yapamazsınız. Vergi levhası alınca yapabilirsiniz B ehliyet ile.

Express'te market zaten hocam yemek değil ki. Kuryeciler çok kazaznıyoruz diyorlar vergilerden filan son durum ne oldu bilmiyorum birkaç kuryeye sormak lazım hocam.
30-45 bin TL arası kazanıyorlar diye biliyorum. Ne kadar çalıştıklarına ve bölgesine göre çok değişir. İstanbul'un iyi bir bölgesinde sürekli çalışırsa güzel kazanır.

Bu videoda Yemeksepeti kuryelik hakkında bilgi veriyor severek takip ettiğim birisidir kendisi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vergi levhası almadan bu işi yapamazsınız. Vergi levhası alınca yapabilirsiniz B ehliyet ile.

30-45 bin TL arası kazanıyorlar diye biliyorum. Ne kadar çalıştıklarına ve bölgesine göre çok değişir. İstanbul'un iyi bir bölgesinde sürekli çalışırsa güzel kazanır.

Bu videoda Yemeksepeti kuryelik hakkında bilgi veriyor severek takip ettiğim birisidir kendisi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video için teşekkürler o halde tek şansım yemeksepeti express öyle mi?

Video için teşekkürler o halde tek şansım yemeksepeti express öyle mi?
Mesajlari dikkatli okumuyorsunuz.
Yemek taşımak istemiyorum yazdınız.
Screenshot_20230802_203748_Vivaldi Browser.jpg

Sonra size Yemeksepeti Express market işi var dedier ama Vergi levhası sirket gerek!!

Geri
Yukarı