B350 M-K anakart M.2 ve SATA portları

onur siyamoğlu

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğretim Gör.
Merhaba yakin zamanda sistemde bulunan işlemcimi güncelledim. Ve hırs işte depolama tarafında 12 tane oyun olunca M.2 alma gereği duydum. 4 adet SATA portum var 3 SSD 1 HDD. M.2 nvm hızlı bir SSD almak istiyorum 1 TB Samsung olacak sanırım. Forumlarda çok gördüm 6 SATA portu olan anakartlar M.2 takinca 4 oluyor. Hadi onu geçtim zaten bende 4 SATA portu var. Kullanan bilen kişiler yardımcı olur musunuz? Sizde çok fazla sistem topluyorsunuz özellikle sunucu sistemleri tabii onların anakartları farklıdır illaki yardımcı olur musunuz Recep bey.

@Recep Baltaş

https://www.hepsiburada.com/samsung...b-s-m-2-nvme-ssd-mz-v8v1t0bw-p-HBCV000001D8HP bir sorun olur mu acaba?

BIOS'tan baktğımda SATA portları dolu gözukuyor normal olarak SSD:N/A yazmakta yardımcı olacak bir arkadaş var mı?

@Ali Güngör

Son düzenleme:
Merhaba cevabınız için teşekkür ederim. 5. olarak M.2 SSD'yı taktım herhangi bir sorun olmadı hepsi sağlıklı çalışıyor. Sadece Adata tolbox uygulamasında hepsini görüyor ama yeni M.2 SSD'yı ve Adata 240 GB ssmı görmuyor. Adata'nın kendi programı =)

Yeni konular

Geri
Yukarı