Babam kasayı bana toplatmak istiyor ama ben kendime güvenmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba, babam okullarım iyi geçerse Refresh oyuncu bilgisayarı toplamaya söz vereceğini söyledi ama illa benim toplamamı istiyor, ben korkuyorum "Yapamam birşeyleri yanlış yaparım" diye kendime güvenmiyorum yaşımın uygun olmadığını düşünüyorum.
Parçalarla birlikte technopat ofisinize gelirsek acaba toplarmısınız?
Kasa topluyormusunuz?
Recep abi'ye her zaman güveniyorum ve o yüzden technopat'a toplatmak istiyorum başkalarına toplatırsam ufak şeyleri eksik veya yanlış yaparlar diye korkuyorum.

Benim babam da bilgisayar toplarsam kendim toplamama izin vermiyor. Kendin topla eglenceli olur. Bu arada ofiste bilgisayar toplanmiyor. Adamlar nasil yetissin o kadar isin arasinda?

Bende Toplatırsam Recep abiye toplatırım ama adamların işleri güçleri var :( yani Recep abilerin işleri falan.

Ben birşeyleri yanlış yaparım diye korkuyorum eksik yaparım paraya yazık olur gider kasa patlar diye korkuyorum.
Aslında ASUS X99 anakart çıktığından beri o bilgisayar sistemine baya özendim hem işlemcisi Intel Core i7-5960X 6 çekirdekli işlemci bu işlemciye özendiğimden beri asus z97 gaming anakartını düşük görmeye başladım özendim ve hangi sistemi toplasam karar veremedim.

Ben birşeyleri yanlış yaparım diye korkuyorum eksik yaparım paraya yazık olur gider kasa patlar diye korkuyorum.
Recep abiyle iletişime geç izin verirse ofislerine git toplattır veya başka biryerde buluş toplayın birlikte @Recep Baltaş abi izin verirse sana birlikte toplayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke benim öyle şansım olsa be arkadaşım :D Kendim birleştirsem alınan parçaları. Üşenmem vallahi.

Sen neden yaşıyorsun? Kendine güveniyorsunuz sanırım :D.

Keşke abi ancak recep bana baya sinirli yani facebook üzerinden beni engelleyip "Erdem sen misin bi git ya" diyecek kadar benden bezmiş. :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı