Bacak kılları alınmalı mı?

audiseverim

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 R5 3500
Arkadaşlarımla konuşurken arada konusu açılıyor. Bir tek ben mi farklıyım bilmiyorum ama 19 yaşındayım, hayatımda hiç bacak kılı falan kesmedim. Göğüs ve sırtımda da kıllar hiç çıkmadı. Yani bacağımda kıl var da üst taraflarında hiç yok alt taraflarında var onlarda gözükmüyor gibi bir şey. Kesmeme gerek var mı? Veya durumu benim gibi olan arkadaşlar çok mu?

Arkadaşlarımla konuşurken arada konusu açılıyor. Bir tek ben mi farklıyım bilmiyorum ama 19 yaşındayım, hayatımda hiç bacak kılı falan kesmedim. Göğüs ve sırtımda da kıllar hiç çıkmadı. Yani bacağımda kıl var da üst taraflarında hiç yok alt taraflarında var onlarda gözükmüyor gibi bir şey. Kesmeme gerek var mı? Veya durumu benim gibi olan arkadaşlar çok mu?
Yaşın çok genç. Her ergende olan bir şey. Eğer gerçekten rahatsız ediyorsan aldırabilirsin. Benim de bacağımda kıl var ancak sırtımda ve karnımda yok.

Kesmek derkende jilet veya makina ile girişme sakın. Lazer veya bu kılları alan makinalar var. onlarla al. Lazer öneririm. Bir kere aldın mı bir daha başına dert olmaz.

Eğer herhangi bir spor dalıyla ilgileniyorsan kestirmeni tavsiye ederim duyduğuma göre yaralanmaları daha çabuk iyileştiriyormuş.

Vücut geliştirme yaptığım için estetik olarak nasıl gözüktüğümü merak ettim, bu yüzden bacak kıllarımı aldım, almaz komaz olsaymışım. Bacağımda bilmediğim yanık izi keşfettim 😂 görünüş olarak da pek bir şey değiştirmedi. Almayı düşünüyorsan da jiletle falan sakın girişme, en basitinden tüy dökücü kullan.

Vücut geliştirme yaptığım için estetik olarak nasıl gözüktüğümü merak ettim, bu yüzden bacak kıllarımı aldım, almaz komaz olsaymışım. Bacağımda bilmediğim yanık izi keşfettim 😂 görünüş olarak da pek bir şey değiştirmedi. Almayı düşünüyorsan da jiletle falan sakın girişme, en basitinden tüy dökücü kullan.
Tüy dökücü kremde bir yere kadar bence.
Traş Makinesinin 3 numarasıyla vurduğum zaman hem düzgün oluyor hem de aşırı fazla durmuyor.

Tüy dökücü kremde bir yere kadar bence.
Traş Makinesinin 3 numarasıyla vurduğum zaman hem düzgün oluyor hem de aşırı fazla durmuyor.
2 ve 3mm başlıklarla dediğiniz gibi seyreltebilirsiniz, daha iyi olur. İnan sıfır almaktan daha iyidir.

Geri
Yukarı