Bacak kılları neyle alınmalı?

Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller, yaşım 15. Dışarı da şort ile gezerken kıllarım çok belli oluyor. 15 yaşındayım, göbeğim de kıl. Bacağım başdan aşağıya kıl. Vallahi nasıl bir hormon var bende, neyse boş verin. Bacak kılları mı neyle almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi Sosyaller, yaşım 15. Dışarı da şort ile gezerken kıllarım çok belli oluyor. 15 yaşındayım, göbeğim de kıl. Bacağım başdan aşağıya kıl. Vallahi nasıl bir hormon var bende, neyse boş verin. Bacak kılları mı neyle almalıyım?
Benimde öyle, traş makinesiyle alıyorum.

Hocam benim arkadaşınkiler orman. Jiletle alıyodu galiba ama tam emin değilim.

Jileti kötülüyorlar ancak hem daha pratik hem daha az acı veriyor. Daha çok çıkartıyor olayının bilimsel olarak bir dayanağı yok. Ben de çok korkuyordum jiletten. Şu an kol ve bacaklarımı jiletle alıyorum. Gratis'te paket şeklinde satılıyor çift bıçaklı jilet. 20TL olması lazım onu alıp fazla bastırmadan al kıllarını.

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1658305373884.jpg
    FB_IMG_1658305373884.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 456
  • IMG_20220720_112008.jpg
    IMG_20220720_112008.jpg
    171,2 KB · Görüntüleme: 442

Yeni konular

Geri
Yukarı