Bacak kıllarım fazla mı?

Yakın zamanda 14'üme gireceğim. Sizce bacak kıllarım fazla mı? Dert edecek bir şey var mı?

Eki Görüntüle 1839685

Eki Görüntüle 1839687

Kılınız yok ki fazla olsun :D Ergenliğe girince salgılanan testosteron hormonu bacaklarınızı kıllandıracak maalesef. Eğer kıl sevmiyorsanız makineyle kesersiniz uzadıkça. Bacaklarınızın bu haline iyi bakın, çok değil en geç 2-3 sene sonra ''Keşke bacaklarım 2-3 sene önceki gibi olsa'' diyeceksiniz çünkü.

Kıllarınızı kesmek istediğinizde çevrenizden ''Kıllar kesilince gürleşiyor ve sıklaşıyor, bacakların ormana dönüşür sakın kesme'' lafını duyarsınız muhtemelen, bu şehir efsanesi bir uydurma ve gerçeği yansıtmıyor gönül rahatlığıyla kesebilirsin eğer istersen. Ben 2 yıldır bacak kıllarımı kısaltıyorum daha ormanlaşma olmadı :D

Kılınız yok ki fazla olsun :D Ergenliğe girince salgılanan testosteron hormonu bacaklarınızı kıllandıracak maalesef. Eğer kıl sevmiyorsanız makineyle kesersiniz uzadıkça. Bacaklarınızın bu haline iyi bakın, çok değil en geç 2-3 sene sonra "Keşke bacaklarım 2-3 sene önceki gibi olsa" diyeceksiniz çünkü.

Kıllarınızı kesmek istediğinizde çevrenizden "Kıllar kesilince gürleşiyor ve sıklaşıyor, bacakların ormana dönüşür sakın kesme" lafını duyarsınız muhtemelen, bu şehir efsanesi bir uydurma ve gerçeği yansıtmıyor gönül rahatlığıyla kesebilirsin eğer istersen. Ben 2 yıldır bacak kıllarımı kısaltıyorum daha ormanlaşma olmadı :D

Genetik hocam biraz da.

Arkadaşlar niye agresifleştiniz? Sadece içimde sıkıntı kalmasın diye sorayım dedim.
Hocam sıkıntınız olmasın. Bu yaşta kurt adam olsanız zaten sıkıntı olurdu. Kıllar da ergenliğin sonuna kadar çıkabilir. Dert etmenize gerek yok. Hem az kıl olması sıkıntı değil. Artıyor dediğim gibi hep böyle kalmaz. Eğer çıkmasını istiyorsan biraz jilet vur daha kalın çıkarlar. Belirgin olurlar en azından.

Hocam sıkıntınız olmasın. Bu yaşta kurt adam olsanız zaten sıkıntı olurdu. Kıllar da ergenliğin sonuna kadar çıkabilir. Dert etmenize gerek yok. Hem az kıl olması sıkıntı değil. Artıyor dediğim gibi hep böyle kalmaz. Eğer çıkmasını istiyorsan biraz jilet vur daha kalın çıkarlar. Belirgin olurlar en azından.
Tam tersi çok çıkmasını istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı