Bacaklarım çok yağlı

pcc

Hectopat
Daha fazla  
Vücüduma gore bence bacaklarım biraz daha yağlı. ,st taraftan bahsediyorum alt tarafta pek yok bu da koşumu engelliyor, bence diğer insanlara göre daha yavaş kalıyorum. Bu yüzden eritmek için ne yapmalıyım? Yaşım 13, 14'e gireceğim 3 ay sonra. Boyum 167, kilom 56.

Son düzenleyen: Moderatör:
yavaşlattığını düşünüyorum engel olmuyor da yavaşlatıyor bence
Ben de 168 62 kiloyum üst baldırlar normal olarak daha kalın olurlar. Bunun sana faydası olabilir güç açısından. Bence diyetisyensiz bir diyete girme bunun yerine sürat antrenmanları yap. Kardiyoda yapabilirsin bence sana katkısı olur.

Bir dambıl ile birlikte 'lunge' hareketini 3 set halinde her gün kendinizi ve kaslarınızı çok yormadan yapmanızı tavsiye ederim.
teşekkür ederim

Ben de 168 62 kiloyum üst baldırlar normal olarak daha kalın olurlar. Bunun sana faydası olabilir güç açısından. Bence diyetisyensiz bir diyete girme bunun yerine sürat antrenmanları yap. Kardiyoda yapabilirsin bence sana katkısı olur.
ip atlamayı düşünüyorum çabukluğu arttırır diye düşündüğüm için

Hocam yağlı diye düşünmeyin belki de bacak genetiğiniz çok iyi mesela benim üst vücudum bel altıma göre daha yağsız ve ince fakat bacaklarım çok kalın genetiğinize bağlı. Bacak antrenmanları yapmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı