Çözüldü Back 4 Blood "crashed and will close" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

suskun_01

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, Back 4 Blood oyunun açarken hata alıyorum. Sebebi ne olabilir acaba.

Dosya Ekleri

• 223344.jpg
    223344.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 177
Çözüm
Ekran kartınız NVIDIA GeForce 670M için 2018'den beri güncel sürücü çıkmıyor. Nihai sürümde oyunun gereksinimleri yükselmiş de olabilir.

Özetle, ekran kartınız şu anda oyun ile uyumsuz muhtemelen.

Son sürücü:

Bunu çözüm olarak seçiyorum. Başka bir çözüm bulunursa değişebilir ama sanmıyorum.
Ekran kartınız nedir? Oyunun gereksinimini karşılamıyor gibi.

Kod:
The UE4-Gobi Game has crashed and will close
Fatal error: [File:Unknown] [Line: 258]

Direct3DDevice->CreateUnorderedAccessView(Texture->GetResourceO,&UAVDesc,(ID3D11 UnorderedAccessView**)UnorderedAccessView.Getl... failed

at D:/jenkins/GobiBuild/Game/Engine/Source/Runtime/ Windows/D3D11 RHI/Private/D3D11 UAV.cpp:104 with error EJNVALIDARG

Ekran kartınız NVIDIA GeForce 670M için 2018'den beri güncel sürücü çıkmıyor. Nihai sürümde oyunun gereksinimleri yükselmiş de olabilir.

Son sürücü:

Bunu çözüm olarak seçiyorum. Başka bir çözüm bulunursa değişebilir ama sanmıyorum.

Çözüm

Son sürücü:

Anladım çok teşeküür ederim yardımlarınız için iyi çalışmalar :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı