Bağımlılık yapan oyun önerisi

Bende alkolü azaltmaya çalışıyorum eğer oyunla geçiyorsa bende oyun oynamaya başlarım.

Şaka bir yana bir bağımlığı bir bağımlılıkla kapatamazsın daha farklı bir yol bul.
Bağımlılıktan kastım sıkılıp bırakmayacağım bir oyun. Başına oturup 1000 saat oynamayacağım. Zaten öyle bir vaktim yok. Başlıkta yazdığım oyunları geçen hafta ikişer gün oynadım, yağ gibi aktı gitti. Sizin nasıl bir dünyanız var anlayamadım. Her konuda neden çok bilmişlik yapma ihtiyacı duyuyorsunuz? Doktor ve diyetisyen bilmiyor da siz mi biliyorsunuz? "İş ve spor sonrası fiziksel ve mental olarak yorulacaksın. Evde kalan zamanını oyun, film, dizi ve kitap ile değerlendir. Bir saniye bile boş durmadan kendini meşgul et" dediler. Gayet güzel işe yarıyor. 2 hafta oldu hiç tüketmedim. 1 ay sonunda vücut ve beyin değişime alışıyormuş. Sonra günlük rutine devam. Aşırı stresten sürekli dişlerimi sıkıyorum. Yeme isteği ondan olabilir dediler. Sakız ile çözdük. Önümüzdeki ay diş sıkmasını önlemek için botoks yaptıracağım. Yoksa azı dişleri zamanla aşınıp kırılacak. Neyse garip yorumlar yazsanız da canınız sağ olsun. Artık anlayıp anlayamamak size kalmış. Ben elimden geleni yaptım.

Palworld oynamadıysanız tavsiye ederim. Pokemonla büyümüş, pokemon hastası biri olarak, bugüne kadar benim için yapılmış en iyi oyun. Öğrenmesiyle birlikte 80-100 saati bulacağı için, craft mantığının çok olması belki sizi içine çekip daha fazla da oynatabilir. Sinirden, stresten uzak. Hiçbir pokemona ölünce gerilmediğiniz, sinirlenmediğiniz sakin ve akıcı bir oyun.

Geri
Yukarı