Baldur's Gate 3 alınır mı?

Ben de tereddütteyim hocam, deneyimlerinizi yazar mısınız buraya @Mehmetgs

Vallahi hocam 4 saat oynadım isim olmasa vallahi basından kalkamazdım öyle sarıyor oyun sevdim oyunu vallahi normalde bu tarz ilk kez oynuyorum ama oyun zevkli

Hocam gamepad özel mod ile mi oynuyorsunuz? Çünkü bildiğim kadarıyla kamera açısı daha üsttendi.

Yok hocam gamepadle baslayacaktım aslında ama vazgectim fare klavye ile başladım fare klavye ile de bu aciya getirebiliyorsun

Türe aşina değilseniz ki oynadığınız oyunlara bakılırsa değilsiniz oyunun hiç de kolay bir oyun olmadığını, girdiğiniz gibi ustalaşacağınız ve her savaştan sağ çıkacağınız bir oyun olmadığını, yeri geldiğinde alternatif yollar aramanız gerektiğini, aklınızı sıkça kullanmanız gerektiğini bilin.

Aldığınız her bir görevi, girdiğiniz her bir bölümü o an tamamlamaya çalışmayın. Yaptığınız savaş sizin için imkansızmış gibi geliyorsa başka görevler yaparak daha iyi ekipmanlar düşürmeye ve karakterlerinizi geliştirmeye çalışın. Ama eninde sonunda bir duvara toslayacak ve taktik yeteneğinizi konuşturmanız gerekecek. Bu oyunlar DnD yani Dungeons and Dragons temeline sahip oyunlardır bu nedenle DnD 5e hakkında bilgi sahibi olmak oyunu oynamanızı kolaylaştıracaktır.

Souls oyunlarını yalayıp yutmuş biri olarak bu oyunlar beni felaket zorluyorlar mesela çünkü yetenekten çok aklınızı kullanmanızı gerektiren oyunlar bunlar. Tüm bunlar dışında oyun mükemmel bir oyun, daha ilk 20 saatindeyim ancak şimdiden bir sonraki açacağım karakterleri ve onlarla yapacağım seçimlerin hayalini kuruyorum.

Vallahi hocam teşekkür ederim ederim bende souls oyunlarını yalayıp yutmus biriyim ama bu oyunda kayit almaktan gina geldi vallahi evet bayağı zorlayici oyun ama bu kadar zevk verenini de uzun suredir gormemistim isten eve gidiyimde oynayayim diye hep aklimda

Türe aşina değilseniz ki oynadığınız oyunlara bakılırsa değilsiniz oyunun hiç de kolay bir oyun olmadığını, girdiğiniz gibi ustalaşacağınız ve her savaştan sağ çıkacağınız bir oyun olmadığını, yeri geldiğinde alternatif yollar aramanız gerektiğini, aklınızı sıkça kullanmanız gerektiğini bilin.

Aldığınız her bir görevi, girdiğiniz her bir bölümü o an tamamlamaya çalışmayın. Yaptığınız savaş sizin için imkansızmış gibi geliyorsa başka görevler yaparak daha iyi ekipmanlar düşürmeye ve karakterlerinizi geliştirmeye çalışın. Ama eninde sonunda bir duvara toslayacak ve taktik yeteneğinizi konuşturmanız gerekecek. Bu oyunlar DnD yani Dungeons and Dragons temeline sahip oyunlardır bu nedenle DnD 5e hakkında bilgi sahibi olmak oyunu oynamanızı kolaylaştıracaktır.

Souls oyunlarını yalayıp yutmuş biri olarak bu oyunlar beni felaket zorluyorlar mesela çünkü yetenekten çok aklınızı kullanmanızı gerektiren oyunlar bunlar. Tüm bunlar dışında oyun mükemmel bir oyun, daha ilk 20 saatindeyim ancak şimdiden bir sonraki açacağım karakterleri ve onlarla yapacağım seçimlerin hayalini kuruyorum.

Teşekkür ederim, kesin artar uzun ömürlü 150 GB oyun +Türkçe. Size bir şey soracağım sıkıyor mu oynarken The Witcher'de bayağı sıkılmıştım görev sistemi saçma sapandı.

Yani beni sadece act3 de biraz sıktı o da 90. saatimde falandım yani. Sonra da birkaç gün ara verdim aktı gitti. Eğer sıkılırsanız sizde benim gibi zorlamadan bence bir süre ara verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı