Baldur's Gate 3 alınır mı?

Oyunu bitirmediğimden konusu hakkında net yorum yapamam. Ama önceki oyunları oynamana gerek olmadığını biliyorum. Yine de oyunun geçtiği evreni anlamak için aşağıdaki videoya baksan iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada sinematik anlatım ile yanlış şeyi kast etmiş olmak istemem. Aklına GoW gibi örnekler gelmesin. Ağırlıklı olarak diyalogların ara sahneleri ile geçiyor. The Witcher 3 gibi düşebilirsin. CRPG oyunlarda genellikle hemen hemen her şey yazılar üzerinden dönüyor. Onlara kıyasla büyük bir artı bu.

Teşekkür ederim hocam vallahi sağ olasın Witcher 3 bas yapıt zaten onun gibi olsun yeter

Hocam bu yıl oynadığım en iyi oyunlar olarak değerlendirsem 1- RDR2 2- GoW ragnarök 3- Elden Ring derdim İlk üçe girmese de 4'e nasipini alsa Starfield'ya da Baldur's Gate 3 yeter benim için.

Starfield'ı göreceğiz bakalım 1 senelik Game Pass aldık benim listemde legacy de olurdu belki de evrenini çok sevdiğimden 😀

Bolca diyaloğ okuyacaksanız ve oyun sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip. Football Manager uzun süre oynadıysanız ve fantastik tema, roleplay gibi şeylere de ilginiz varsa bence vakit ayırabilirsiniz.

Oyun ciddi vakit istiyor onu belirteyim. Yani birbirinin aynısı görevleri yaptığınız AC Odyssey gibi gereksiz uzatılmış bir oyun değil. Atıyorum AC Odyssey 150 saatinde 30 saat gerçekten farklı hissettiriyorsa bu oyunun 150 saati de farklı deneyimler sunacak kadar içerik var.

Ayrıca diğer Larian oyunlarına göre oyun daha genel kitleye hitap etmek adına basitleştirilmiş. Yani türe yabancı oyuncuyu da kucaklayacak bir yapısı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sırf çeviri için bile alınabilir diyorum. Elbette bu söylemime göre değil kendi zevklerinize göre tercih edin. Ama oynadığınız oyunlara bakılırsa bu oyunda sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Sıra tabanlı savaş sistemi ile menajerlik oyunun benzerlikleri var. Burada oyunun temasına olan ilginiz karar veriyor. Eğer ilginiz varsa sıkılacağınız bir oyun değil.

Korsanla hicbir alip veremedigim yok ancak bu oyunun korsan olarak oynanmasina karsiyim, cunku GOG platformunun oyunu ve dibine kadar hak ediyor fiyatini.

GoG ve Baldurs Gate 3 yapımcısının alakası yok. GoG'un sahibi Witcher oyunlarını yapan CD Projekt RED. Baldurs Gate 3 yapan ise Divinity firması ile bilinen Larian Studio. @gen2

2023-08-05_23-27.png

2023-08-05_23-27_1.png

Bolca diyaloğ okuyacaksanız ve oyun sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip. Football Manager uzun süre oynadıysanız ve fantastik tema, roleplay gibi şeylere de ilginiz varsa bence vakit ayırabilirsiniz.

Oyun ciddi vakit istiyor onu belirteyim. Yani birbirinin aynısı görevleri yaptığınız AC Odyssey gibi gereksiz uzatılmış bir oyun değil. Atıyorum AC Odyssey 150 saatinde 30 saat gerçekten farklı hissettiriyorsa bu oyunun 150 saati de farklı deneyimler sunacak kadar içerik var.

Ayrıca diğer Larian oyunlarına göre oyun daha genel kitleye hitap etmek adına basitleştirilmiş. Yani türe yabancı oyuncuyu da kucaklayacak bir yapısı var.

Sırf çeviri için bile alınabilir diyorum. Elbette bu söylemime göre değil kendi zevklerinize göre tercih edin. Ama oynadığınız oyunlara bakılırsa bu oyunda sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Sıra tabanlı savaş sistemi ile menajerlik oyunun benzerlikleri var. Burada oyunun temasına olan ilginiz karar veriyor. Eğer ilginiz varsa sıkılacağınız bir oyun değil.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim Football Manager basından kalkmam hersenede ön sipariş veririm oyunlarda okuyarak bir şeyler yapmayı seviyorum.
Heryerde olumlu yorum var buradada herkes olumlu şeyler söylüyor almaya karar verdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı