Baldur's Gate 3 senkronizasyon esnasında çöküyor

ilaydasena06

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Baldur's Gate 3 oyununu başlattıktan sonra oyunun açılış ekranında "senkronizasyon yapılıyor %17" yazıyor ve oyun çökme raporu veriyor. Dosya doğrulama yaptım ama hala aynı. Çökme raporunu görsel olarak yükledim. Yardım için şimdiden teşekkür ederim.

Ek olarak; bilgisayarımın özellikleri 16 GB RAM, 1050 Ti ekran kartı, i5 işlemci 10. nesil, ASUS anakart ve 1 TB SSD.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-09-11 at 3.49.47 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2023-09-11 at 3.49.47 PM.jpeg
    159,8 KB · Görüntüleme: 22
Dosya doğrulama değil de, silip yeniden yüklemek çözüm sağlayabilir görünüyor. Alınan bir save dosyasındaki bozulma da durumu etkileyebilir. Sıfır noktasına çekip öyle bakmak lazım.

Bu hata ekranını, Larian'a da mail olarak iletebilirsiniz, zaten rapor gitmiştir ama birebir temasa geçip teknik tarafından da bilgi alabilirsiniz.

Dosya doğrulama değil de, silip yeniden yüklemek çözüm sağlayabilir görünüyor. Alınan bir save dosyasındaki bozulma da durumu etkileyebilir. Sıfır noktasına çekip öyle bakmak lazım.

Bu hata ekranını, Larian'a da mail olarak iletebilirsiniz, zaten rapor gitmiştir ama birebir temasa geçip teknik tarafından da bilgi alabilirsiniz.
Bugün oyunu silip tekrar yüklemeyi başlattım. Yüklendikten sonra tekrar girmeyi deneyeceğim. Larian'a mail attım, çözüm sunarlarsa burada paylaşarak konunun ilerlemesini göstereceğim. Dün gece oyunun dosyalarında kayıtları silip tekrar denemiştim ama olmamıştı bunu da belirtmiş olayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı