Baldur's Gate Serisi Zamlandı!

Senaryosu diğer oyunlardan bağımsız mı? İlk oyunları da oynamam şart mı 3. oyun için?
İlk iki oyunu oynamana gerek yok diye biliyorum. İnternette araştırdığımda herkes oynamana gerek yok demişti ama en kötü ilk iki oyunun hikayesinin videolarını incelersin. Bu arada oyun ağustos ayında tam çıkışını yapacak şu an yarım durumda.

Baldur's Gate: Enhanced Edition 32 TL ---> 190 TL.
Baldur's Gate 2 Enhanced Edition 32 TL ---> 190 TL.

Baldur's Gate 3'ün ise erken erişimde fiyat artışı yapmayacağız açıklamasından dolayı hala 250 TL, fakat erken erişimden çıkınca en az 600 TL olacağını düşünüyorum.

Baldur's Gate: Enhanced Edition Amazon Prime Gaming vermişti sağ olsun darısı Baldur's Gate 2'ye ne denilebilir ki bu duruma geriye sadece Amazon ve Epic Games'e hizmetleri için teşekkür etmek ve minnet duymak kalıyor

3 için erken erişimde zam yapmayacağız demeleri büyük avantaj. Gerçek bir RPG olduğu için Türkçe desteğinin olması diğer oyunlarda olduğu gibi oyunu ölü doğurmuyor. Diğer oyun şirketleri gibi saygısız değiller yani.

Dolayısıyla 3'ü almayı düşünenler akıllarındaki soru işaretlerini mutlaka gidersinler. Bu oyun kuş bakışı oynanışa sahip olsa da oynanış esnasında karakterinize yakınlaşıp sanki TPS gibi ilerleyebiliyorsunuz. Bu yönlendirmeye bir de tuş atanırsa tadından yenmez.

Oyun önceki oyunlarından bağımsız hikayeli. Önceki oyunları oynamanız şart değil.

Söylecek söz bulamıyorum 40 senelik oyun 190 TL .
2.5 TL ye aldım , hiç unutmadığım alien isolation da 2.5 TL almış olmam DLC leri oyun dan
Pahalı.

Geri
Yukarı