Çözüldü Bandicam'de ekran kaydı aldıktan sonra videonun pırpır etmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Alperen55

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Bandicam ile ekran kaydını sorunsuz şekilde alıyorum fakat videoyu kaydettikten sonra izlerken videonun pırpır ettiğini yani görüntüye saliselik beyaz ekranlar gelip gittiğini görüyorum. Sorunuma çözüm bulabilirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

Çözüm
Masaüstü modunda kaydederken alanı kendin oyuna göre mi ayarlıyorsun, yoksa Full çözünürlükte mi çekiyorsun? Yani tam çözünürlük ayarıyla mı çekiyorsun?

Hocam sorunu çözdüm sanırım, Bandicam'in seçenekler kısmında gelişmiş yakalama yöntemini kullanı tikledikten sonra 2. yöntemi seçince pırpır etme gidiyor. Fakat videoda FPS düştüğü gözüküyor bu sefer de.
Masaüstü modunda kaydederken alanı kendin oyuna göre mi ayarlıyorsun, yoksa Full çözünürlükte mi çekiyorsun? Yani tam çözünürlük ayarıyla mı çekiyorsun?

Hocam sorunu çözdüm sanırım, Bandicam'in seçenekler kısmında gelişmiş yakalama yöntemini kullanı tikledikten sonra 2. yöntemi seçince pırpır etme gidiyor. Fakat videoda FPS düştüğü gözüküyor bu sefer de.

Son düzenleme:
Çözüm
Format: AVI
Codec: MPEG-1
Ses kodeği: PCM
VBR: Açık
Kalite: 100
FPS: 50-60 yeterli olur. Zaten YouTube gibi mecralar en fazla 60 FPS verebiliyorlar. Yüksek FPS'li kayıtlar daima daha fazla yük bindirirler bilgisayara.

Ben i5 3470, GT 1030 kombinasyonlu bilgisayarımda bu ayarları kullanıyorum hocam. Hem kalitesi gayet iyi, hem de performanslı. Sen de kullanabilirsin, tavsiye ederim.

Format: AVI
Codec: MPEG-1
Ses kodeği: PCM
VBR: Açık
Kalite: 100
FPS: 50-60 yeterli olur. Zaten YouTube gibi mecralar en fazla 60 FPS verebiliyorlar. Yüksek FPS'li kayıtlar daima daha fazla yük bindirirler bilgisayara.

Ben i5 3470, GT 1030 kombinasyonlu bilgisayarımda bu ayarları kullanıyorum hocam. Hem kalitesi gayet iyi, hem de performanslı. Sen de kullanabilirsin, tavsiye ederim.
Teşekkür ederim hocam çok sağ ol yardımcı olduğun için.

Yeni konular

Geri
Yukarı