Çözüldü Banggood "Departed from warehouse, out of stock" nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

drthyoo

Hectopat
Merhabalar,
Banggood'dan klavye aldım. Transitte yazıyor ama out of stock falan diyor. Tam anlayamadım. Yardımcı olacak varsa sevinirim.

IMG_20220218_132946.jpg

Çözüm
Peki ne durumda olduğunu nasıl öğreneceğim
Kargo durumunuzu aynı bu sayfadan takip edebilirsiniz, muhtemelen 3-4 gün boyunca herhangi bir güncelleme olmaz, bir anda birden fazla (kargo yönlendirmesiyle ilgili) güncelleme bir arada gelir (büyük ihtimal kargonuz Türkiye'ye yola çıktığında gelir bu bildirimler).

Taş çatlasa kargonuz 1 haftada Türkiye'ye varır, bir iki gün içinde gümrükten geçer, yine birkaç gün içinde anlaşmalı kargo firmasıyla size gönderilir.

Şimdiden klavyeniz hayırlı olsun.
Zamanında ben de banggood'dan klavye sipariş etmiştim, bende de aynısı çıkmıştı. Sanırsam ürünün aracı kargo firmasına verilmiş, kargonu diğer aracı (deniz veya hava yolu kargosu) kargo firmasına gönderiyorlar.

Depoya gitmişler, ürün yokmuş ayrılmışlar.
E alırken stokta diye yazıyordu
Zamanında ben de banggood'dan klavye sipariş etmiştim, bende de aynısı çıkmıştı. Sanırsam ürünün aracı kargo firmasına verilmiş, kargonu diğer aracı (deniz veya hava yolu kargosu) kargo firmasına gönderiyorlar.
Aras kargo galiba tr deki işlemi yürüten

E alırken stokta diye yazıyordu

Aras kargo galiba tr deki işlemi yürüten
Yok hocam öyle değil, ürününüz Çin'deki kargo firmasında hala, uluslararası kargo firmasına gönderen diğer bir kargo firmasına verilmiş demek istedim.

Bu arada ürün Türkiye'ye ulaştıktan sonra benim kargomu da Aras kargo getirmişti.

Peki ne durumda olduğunu nasıl öğreneceğim
Kargo durumunuzu aynı bu sayfadan takip edebilirsiniz, muhtemelen 3-4 gün boyunca herhangi bir güncelleme olmaz, bir anda birden fazla (kargo yönlendirmesiyle ilgili) güncelleme bir arada gelir (büyük ihtimal kargonuz Türkiye'ye yola çıktığında gelir bu bildirimler).

Taş çatlasa kargonuz 1 haftada Türkiye'ye varır, bir iki gün içinde gümrükten geçer, yine birkaç gün içinde anlaşmalı kargo firmasıyla size gönderilir.

Çözüm

Çok olumsuz durumlar okudum ve cevabın beni sevindirdi.Detaylı anlatım için teşekkürler

Geri
Yukarı