Banggood "Handed Over To TAMNG" ne demek?

yigitaslan

Hectopat
Banggood'dan joystick aldım, son kargo hareketinde handed over to TAMNG yazıyor. Bu ne demek tam olarak?

banggood.png

Hocam Merhaba, ben de sizinle aynı aşamadayım. "Handed over To TAMNG" kısmındayım. MNG kargo sitesinden Yurtdışı kargo şirketini seçip o yurtdışı şirketine ait kargo kodunu siteye yazdım ama MNG kargoda gözükmedi. Ben de MNG kargo müşteri hizmetlerini aradım bizim kargonuza bakabilmemiz için MNG kargo kodunuz olması lazım dedi ama o da yok bende.
Sonra ne olacak dedim. O Yurtdışı şirketi ile iletişime geçin dedi. Ne yapmam lazım ki şimdi benim?

Hocam merhaba, ben de sizinle aynı aşamadayım. "handed over to tamng" kısmındayım. MNG Kargo sitesinden yurt dışı kargo şirketini seçip o yurt dışı şirketine ait kargo kodunu siteye yazdım ama MNG kargoda gözükmedi. Ben de MNG Kargo müşteri hizmetlerini aradım bizim kargonuza bakabilmemiz için MNG Kargo kodunuz olması lazım dedi ama o da yok bende.
Sonra ne olacak dedim. O yurt dışı şirketi ile iletişime geçin dedi. Ne yapmam lazım ki şimdi benim?

1712241129858.png

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Sitede takip numarasını girince sadece sayfayı yeniliyor.

Eki Görüntüle 2158885

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Sitede takip numarasını girince sadece sayfayı yeniliyor.
Merhaba sonunda bugün (az önce) ilerleme kaydedebildim. Bu Handed over To TAMNG yazısından 3 gün sonra gönderi yolda diye ilerleme oldu.

Screenshot_20240404-174205_Chrome.jpg

Bu ilerleme olduktan sonra MNG kargonun sitesinden We world expressi seçip onun takip numarasını yazınca kargomu görebildim. İstanbul şubesinden şu an bulunduğum ile doğru yola çıkmış bile. Büyük ihtimal yarın veya cumartesi günü elime ulaşır. Çok mutluyum. Uzun bir süre yurt dışı alışverişinden uzak duracağım. Sizin de büyük ihtimal yurtdışı kargo kodunuzla MNG kargo sitesinden kargo takip yapmaya çalıştığınızda hata vericek. Bundan sonraki olan aşamayı bekleyin (en geç 3 gün) ondan sonra kargonuzu takip edebileceğinizi düsünüyorum. Az kalmış. Az daha sabredin. Umarım yardımcı olabilmişimdir :D

Merhaba sonunda bugün (az önce) ilerleme kaydedebildim. Bu handed over to tamng yazısından 3 gün sonra gönderi yolda diye ilerleme oldu.

Eki Görüntüle 2158898

Bu ilerleme olduktan sonra MNG Kargo'nun sitesinden we world Express'i seçip onun takip numarasını yazınca kargomu görebildim. İstanbul şubesinden şu an bulunduğum ile doğru yola çıkmış bile. Büyük ihtimal yarın veya cumartesi günü elime ulaşır. Çok mutluyum. Uzun bir süre yurt dışı alışverişinden uzak duracağım. Sizin de büyük ihtimal yurt dışı kargo kodunuzla MNG Kargo sitesinden kargo takip yapmaya çalıştığınızda hata verecek. Bundan sonraki olan aşamayı bekleyin (en geç 3 gün) ondan sonra kargonuzu takip edebileceğinizi düsünüyorum. Az kalmış. Az daha sabredin. Umarım yardımcı olabilmişimdir :D

Merhaba, senin adına sevindim. Benim kargo ramazan tatiline denk gelecek gibi duruyor. İnşallah yakında gelirde şu siteye bakmaktan kurtulurum😄 3 kuruş fazla olsun yurt içinden olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı