Bankada başlayan korku filminin adı nedir?

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Bir tane film vardı, bankada başlıyordu. Korkunç bir yaşlı kadın vardı. Filmi eskiden CD olarak izlemiştim. Kapak fotoğrafında yaşlı kadın kurukafası vardı. Bilen var mı?

drag me to hell (2009)
Türkçe adı: Kara büyü

Bu olabilir, ama sanırsam başka bir tane vardı. Zamanında CD'den izlemiştim 2000 üstü yıllarda. Kapak fotoğrafında yaşlı kadın vardı. Ve ilk sahne bankadandı. Ama dediğiniz de olabilir aradan bayağı bir yıl geçti ve çocuktum.

Bu olabilir, ama sanırsam başka bir tane vardı. Zamanında CD'den izlemiştim 2000 üstü yıllarda. Kapak fotoğrafında yaşlı kadın vardı. Ve ilk sahne bankadandı. Ama dediğiniz de olabilir aradan bayağı bir yıl geçti ve çocuktum.
Hocam verdiğim ismi iyice araştırmanı tavsiye ederim. O bahsettiğin kadın ve banka bu filmde var çünkü. Bu değilse yine yardımcı olmaya çalışırım.

Her bahsettiğin detay Drag Me To Hell ile örtüşüyor hocam 🤣

Filmin ilk 20 dakikasını izle bakalım, o zaman daha net bir sonuca kavuşabiliriz.

Fotoğraflardan tanıdım buydu. Lanet olsun eskidende korkutucuydu şimdi de aynı şeyler hissettim 😂😂. Kadın çok ürpertici.
2013 yılında TV'de karşılaşmıştım ben de. Gece uyumakta zorlanmıştım, yaşım da küçüktü tabi 🤣 Sen CD'den izlediysen benden daha önce izlemişsindir muhtemelen.

İyi seyirler!

Geri
Yukarı