Çözüldü Bannerlord açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YusufBeyT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Steam'den Bannerlord'a girerken oyna tuşuna basınca açılıyormuş gibi yapıp bir anda kapanıyor. Oyunu silip tekrar yükledim olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Zamanında sizin başınıza gelen şimdi benim başıma geliyor, uzun zamandır Epic Games hesabıma girmediğim için beni kayıt olmaya yönlendiriyor, siz sorunu nasıl çözdünüz yardımcı olabilir misiniz lütfen?
Oyunu silip farklı bir diske kurdum. Öyle çözüldü.
Steam istemcisinin ve Steam uygulamasının önbelleğini temizleyin öncesinde oturumunuzu kapatın size kalmış eğer olmazsa oyunu sildikten sonra Steam uygulamasını kalıcı olarak silebilirsiniz (Denetim Masası ile) ve sıfırdan yüklemeyi dene eğer hala olmuyorsa Steam destek ile iletişime geçebilirsin.

Steam istemcisinin ve Steam uygulamasının önbelleğini temizleyin öncesinde oturumunuzu kapatın size kalmış eğer olmazsa oyunu sildikten sonra Steam uygulamasını kalıcı olarak silebilirsiniz (Denetim Masası ile) ve sıfırdan yüklemeyi dene eğer hala olmuyorsa Steam destek ile iletişime geçebilirsin.

Önbelleği nasıl temizlerim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı