Bannerlord günlük 6000 para gidiyor

AGONY01

Decapat
Daha fazla  
Bannerlord'da 4 şehrim 2 kalem var 150 kişilik ordum var günlük 6K para gidiyor yetişemiyorum. Demirciliğim hiç yok ne yapabilirim?

Garnizon askerlerinin sayısını düşür olanlar da düşük seviyeli okçular olsun çoğunlukla. Demirciligi sadece başta kasmak zorunda degilsin hala baslayabilirsin. Birlik ücretlerini düşüren seçenekler var vekilde falan onları al.

Garnizon askerlerinin sayısını düşür olanlar da düşük seviyeli okçular olsun çoğunlukla. Demirciligi sadece başta kasmak zorunda degilsin hala baslayabilirsin. Birlik ücretlerini düşüren seçenekler var vekilde falan onları al.

Şimdi başlarımda demircilik uzun sürüyor ve oyunun en hızlı dönemindeyim şu an.

1699826316695.png

Krallıklara ne kadar vergi ödüyorsunuz?

Yanına demirciligi yüksek yoldaşlar ya da onunki yüksekse kardeşini al eritme işlemlerini falan senin karakterine yaptır silah dövmeyi skill i en yüksek olana yaptır. Onların yeteneklerinden de puan geldikce demircilige ver.

Yanına demirciligi yüksek yoldaşlar ya da onunki yüksekse kardeşini al eritme işlemlerini falan senin karakterine yaptır silah dövmeyi skill i en yüksek olana yaptır. Onların yeteneklerinden de puan geldikce demircilige ver.

Hocam şu an Batman'ın eşiğindeyim çok kısa sürem var eşyalarımı satmaya başladım ama onlarda yetmiyor.

Şehirlerimi yoldaşlarıma verebiliyor muyum veya başka bir lorda kral değilim.

Hocam şu an Batman'ın eşiğindeyim çok kısa sürem var eşyalarımı satmaya başladım ama onlarda yetmiyor.

Garnizonlarinizi bosaltin o zaman hocam demirciligi kasinca tekrar doldurursunuz.

başka bir klana hediye edebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı