Çözüldü Bannerlord oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KingBuris

Femtopat
Daha fazla  
Bannerlord'u modlu bir şekilde oynuyorum, eskiden modlu bir şekilde oynadığımda herhangi bir sıkıntı olmuyordu, fakat bugün oldu. Modların hepsi güncel.
Oyuna girip, herhangi bir modlu save yi yüklemeye çalıştığımda, yüklenmeye başlıyor fakat 10-15 saniye sonra cızırtılı bir ses gelip herhangi bir hata mesajı/raporu vermeden oyundan atıyor. Modsuz bir şekilde oynayabiliyorum anlayacağınız sorun modlarda, ama nasıl çözeceğimi bilmiyorum.

Çözüm
Tek tek modları çıkartıp denedim, en son en üstte olan 4 modu da çıkartıp denedim ama naparsam yapiyim değişmiyor. Yeni sefer açtım orda denemek için bu seferde hiçbir modda hata çıkmıyor.
Önceki seferiniz bozulmuş. Yeni bir seferle oynamak zorundasınız :(
Hata raporu vermediği için mecburen denemek zorundasın.
Oyunu açmadan önce listede bulunan ilk 5 modu yanında bulunan kutucuktan devre dışı bırak, girmeye çalış. Girebiliyorsan arasından hatalı olanı bul ve sil, giremiyorsan 5'er 5'er (kaçar kaçar yapacağın sana kalmış) devre dışı bırakarak oyun açılana kadar dene.
Biraz işkence gibi olsa da bildiğim kadarıyla başka bir yolu yok. Bende de hata raporu vermiyordu ve ben de böyle çözmüştüm.

Hata raporu vermediği için mecburen denemek zorundasın.
Oyunu açmadan önce listede bulunan ilk 5 modu yanında bulunan kutucuktan devre dışı bırak, girmeye çalış. Girebiliyorsan arasından hatalı olanı bul ve sil, giremiyorsan 5'er 5'er (kaçar kaçar yapacağın sana kalmış) devre dışı bırakarak oyun açılana kadar dene.
Biraz işkence gibi olsa da bildiğim kadarıyla başka bir yolu yok. Bende de hata raporu vermiyordu ve ben de böyle çözmüştüm.
Tek tek modları çıkartıp denedim, en son en üstte olan 4 modu da çıkartıp denedim ama naparsam yapiyim değişmiyor. Yeni sefer açtım orda denemek için bu seferde hiçbir modda hata çıkmıyor.

Önceki seferiniz bozulmuş. Yeni bir seferle oynamak zorundasınız :(

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı