Bant Genişliği Değiştirmek

heavystorm01

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Ev arkadaşım film izlerken online oyunlarda ping problemi yaşıyorum. İnternet'i %75 benim bilgisayarıma %25 onun bilgisayarına verecek şekilde kısıtlama yapılabilir mi? 16 mbit internet bağlantımın 4 Mbit kısmını onun bilgisayarına, 12 Mbit kısmını ise benim bilgisayarıma verecek şekilde bir bant genişliği düzenlemesi yapılabilir mi?

Kullandığım modem ise şu:
Zyxel vmg3312-b10b

Ev arkadaşım film izlerken online oyunlarda ping problemi yaşıyorum. İnternet'i %75 benim bilgisayarıma %25 onun bilgisayarına verecek şekilde kısıtlama yapılabilir mi? 16 mbit internet bağlantımın 4 Mbit kısmını onun bilgisayarına, 12 Mbit kısmını ise benim bilgisayarıma verecek şekilde bir bant genişliği düzenlemesi yapılabilir mi?

Zyxel vmg3312-b10b

Aşağıda linki verdiğim konuda bu sorunuza yönelik çözüm önerileri var :

ZyXEL VMG3312-B10B QoS kullanımı

Zyxel vmg3312-b10b
Ethernet kablosuyla mı bağlanıyorsun?
Ethernetle bağlarsan bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı