Bargello parfüm alınır mı?

AdrianChase

Femtopat
Aklımda Bargello 567 ve 685 numaralı parfümler var. Bargello parfüm nasıldır? Kalıcılığı ne kadardır? Dior Sauvage ve Versace Eros için muadil arıyorum.

Kullanıyorum, kalıcı. EDP olan ürünler zaten kalıcı oluyor. Hatta orjinali EDT olan parfümlerin orjinalinden daha kalıcı oluyor.

Aklımda Bargello 567 ve 685 numaralı parfümler var. Bargello parfüm nasıldır? Kalıcılığı ne kadardır? Diyor Sauvage ve Versace Eros için muadil arıyorum.

Normalde dior sauvage kullanıyordum fiyatı 4K üstüne çıkınca maalesef vazgeçmek zorunda kaldım. Ondan sonra CK falan kullandım ama beğenmedim, bargellonun dior sauvage kokusunu aldım CKdan daha kalıcı, kokusu neredeyse aynısı orijinalinin. Yani kısaca bitince tekrar alacağım memnunum gayet ama sağlık açısından bilemem. :D

Bargello 561 öneririm bir ara mağazaya gidersen dene ilgini çekebilir. Bargello iyidir ama fiyatına göre iyidir. Malum fiyatlardan dolayı kullanabilirsin ama fazla sıkmak gerekiyor kalıcı olması için.

Şehrinizde varsa MAD Parfüm'e bakmanızı öneririm. Bargello'dan daha başarılı buluyorum.

İnternetten alıma açıksanız daha butik tarzda çalışan başka açık parfüm markaları da önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı