Bargello parfüm alınır mı?

En sonunda üstünde yazan esans sınıflandırması senin için kalıcılığı belirten şeydir. Parfümlerin açılış ve kalp notaları gibi koku ayrımı vardır bazı parfümler açılıştan kalbe kadar farklılık gösterir koku değişmesi olur burada teoriden çok pratikte ne sevdiğin önemlidir. Tatlı bir şeyler istiyorsan JPG'le male le Elixir'e bakabilirsin. Ama ağır kokudur kesinlikle ya seversin ya da sevmezsin.

Dediğim rotarbaskan kendi kokusunu satıyor sanırım muadil ürettiğini söylemiyor onun dışında emir kafli dedim hesap yüksek esans oranlu muadil parfümleri satıyor bende stronger with you ve Black orchid in muadilleri var.

Kalıcılık olarak hiçbir muadil orijinal EDP / Pure parfumeye yakın bile olamaz emin olun kalıcılık için kesinlikle orijinale bakmanız lazım.
gün boyu kalıcı olsun en azından yayılımı yüksek ve 4-5 saat kalıcı olsa yeterli olur benim için
hangi parfümleri önerirsin

Gün boyu kalıcı olsun en azından yayılımı yüksek ve 4-5 saat kalıcı olsa yeterli olur benim için.
Hangi parfümleri önerirsin.

Orijinalden şaşmamanı öneririm ne tarz koku arıyorsun.

Bütçe sorunsa eğer dediğim ilk sayfadan veya emir kaflı isimli sayfadan muadil alabilirsin fakat önce muadillerini gördüklerini test etmen lazım sevill veya sephorada.

Bütçe sorunsa eğer dediğim ilk sayfadan veya emir kaflı isimli sayfadan muadil alabilirsin fakat önce muadillerini gördüklerini test etmen lazım sevill veya sephorada.
eğer emir kaflı'nın bargellodan daha kalıcı ve daha yayılımı iyi olduğunu diyorsan ordan alıcam

beyler saatlerdir araştırıyorum, en iyi parfüm satıcısı sanırım tutaste, en azından ben öyle öğrendim. şimdi sipariş vereceğim dönüş sağlarım teşekürler.

Son düzenleme:
Eğer emir kaflı'nın bargellodan daha kalıcı ve daha yayılımı iyi olduğunu diyorsan oradan alacağım.

Saatlerdir araştırıyorum, en iyi parfüm satıcısı sanırım tutaste, en azından ben öyle öğrendim. Şimdi sipariş vereceğim dönüş sağlarım teşekkürler.

Anladım geri dönüşünü beklerim.

Anladım geri dönüşünü beklerim.

Tutaste'den parfümler bugün elime geldi, diyor sauvage 2015 asıl istediğim modelmiş, gitmişim diyor suavage 2018 almışım bir de diyorum kokusu niye aynı değil, haricinde eros güzeldi 3-4-5 saat kalıcılığı var yayılımı ilk 2 saatte iyi, geri kalanında yok veya ben tam bilmiyorum. Diyor sauvage 2018 versiyonunu beğenmedik kokusu ağır, o yüzden donanımhaber forumunda satmaya çalışacağım, onun haricinde Instagram'dan %50 esans kullanan bir sayfa gördüm oradan sauvage ve aventus istedim oradan beklentim var, tutaste kullanılabilir kalitelidir az çok, denemesini istediğim iş arkadaşım beğendiğini söyledi. Teşekkür ediyorum iyi akşamlar.

Geri
Yukarı