Bargello Parfüm Önerisi

SkullCrusher64

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öğrenciyim ve çok bir bütçem yok bundan dolayı muadil parfüm alacağım. Araştırmalarıma göre Bargellodan 4 tane parfüm arasında kaldım. Yazın kullanabileceğim ve okulda kullanabileceğim bir parfüm önerir misiniz ve yazdıklarım arasında en iyisi hangisidir?

1-) Bargello 561 - INVICTUS
2-) Bargello 567 - diyor Sauvage
3-) Bargello 685 - Versance Eros
4-) Bargello 575 - Woody

Az önce Migros'tan axe Dark temptation aldım fiyatı 400'den 200e düşmüştü Dark temptationun deodorantı ve parfümünün kokusu çok hoş bakabilirsin istersen.

Bu yazdığın parfümler Türkiye'nin bitki örtüsü resmen, herkesin kullandığı NPC parfümleri...

Bunları boş ver, sana bargellodan 615,715 ve 511'i öneririm. Bu parfümleri deneme şansın varsa dene, kağıttan deneme ama. Tenine sık, kokuya zaman ver teninde iyice otursun, aradan 2-3 saat geçtikten sonra bile kokuyu hala beğeniyorsan al gitsin. Parfümleri bileğine sıkarak test etmen en iyisi olacaktır.

Az önce Migros'tan axe Dark temptation aldım fiyatı 400'den 200e düşmüştü Dark temptationun deodorantı ve parfümünün kokusu çok hoş bakabilirsin istersen.
Kalıcılığı ve yayılımı nasıl?

Bu yazdığın parfümler Türkiye'nin bitki örtüsü resmen, herkesin kullandığı NPC parfümleri...

Bunları boş ver, sana bargellodan 615,715 ve 511'i öneririm. Bu parfümleri deneme şansın varsa dene, kağıttan deneme ama. Tenine sık, kokuya zaman ver teninde iyice otursun, aradan 2-3 saat geçtikten sonra bile kokuyu hala beğeniyorsan al gitsin. Parfümleri bileğine sıkarak test etmen en iyisi olacaktır.
Teşekkürler yarın mağazasına gideceğim denerim.

Dediklerinin kalıcılığı nasıl acaba

Geri
Yukarı