Barış hoca nasıl?

perfectoo

Hectopat
Biyoloji için herkes bu hocayı öneriyor. Yeni TYT kampı var. Bu kamp ile TYT bitirmeyi düşünüyorum. Soru bankası olarak ne alacağıma kararsız kaldım. Hocanın kendi çıkardığı soru bankası kitabı var. Onu almakta kararsız kaldım. Konu anlatım kitabı olan not kitabını zaten alacağım. Ama soru bankası olarak kaliteli midir? Linkteki kitabı mı alayım yoksa palme veya biyotik mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biyoloji için herkes bu hocayı öneriyor. Yeni TYT kampı var. Bu kamp ile TYT bitirmeyi düşünüyorum. Soru bankası olarak ne alacağıma kararsız kaldım. Hocanın kendi çıkardığı soru bankası kitabı var. Onu almakta kararsız kaldım. Konu anlatım kitabı olan not kitabını zaten alacağım. Ama soru bankası olarak kaliteli midir? Linkteki kitabı mı alayım yoksa palme veya biyotik mi?
Selin hoca.

Ben kitabını bitirdim geçen sene, hızlı anlatacağım diye dozu kaçırıyor bence. İzledikten sonra aklında pek bir şey kalmıyor bana kalırsa. (Hafızam normalde çok iyidir.)

Cici Biyolojici veya Selin Hoca daha iyi bence.
Aslında ben başlarda Selin Hoca ile gidiyordum ancak Dr. Biyoloji daha iyi geldi. Bu sebeple Selin Hoca'yı bıraktım.

Barış hoca'nın ayt biyoloji konularını seve seve dinlemiş ve geçen sene sınava girmiş biri olarak, hocayı tavsiye ederim. Ben Youtube'dan pek ders videosu izlemeden hazırlanmıştım ama son kısımlarda tekrar etmek amacıyla hocayı izledim ve iyi geldi.

Geri
Yukarı