Baseus 4in1 USB hub alınır mı?

KokoPops

Hectopat
Daha fazla  
1713294135287.png

Arkadaşlar ürün bu gördüğünüz gibi 4 USB var bir de 1 Type-C var yorumlarda herkes Type-C'nin çalışmadığını yazmış sitesinde bulamadım ben ama buranın 5V güç girişi olduğunu düşünüyorum yani takacağımız şeylerin voltu yüksekse besleyebilmek için siz ne düşünüyosunuz öyleyse alacağım çünkü. Link resmin içinde. USB giriş ile Type-C arasında tekniksel konuda farklılıklar var mı?

Type-C zaten cihazı beslemek için. Type-C üzerinden cihaz bilgisayara bağlanıyor ve 4 tane USB 3.0 soketiniz oluyor.
Pd soketi değil bu. Sadece çoklayıcı, onu bilerek alın.
Eğer PD özellikli cihaz arıyorsanız aşağıdaki ürünü almalısınız.

Type-C zaten cihazı beslemek için. Type-C üzerinden cihaz bilgisayara bağlanıyor ve 4 tane USB 3.0 soketiniz oluyor.
O type c girişi olan yer baseus çoklayıcıya volt beslemek için yani o zaman alıyorum.

Eğer PD özellikli cihaz arıyorsanız aşağıdaki ürünü almalısınız.
Yok pd istemiyorum o çoklayıcıya webcam ve dinamik mikrofon takacağımdan voltaj yetmez korkusu vardı beslemeli usb hub istiyodum

O type c girişi olan yer baseus çoklayıcıya volt beslemek için yani o zaman alıyorum.

Yok pd istemiyorum o çoklayıcıya webcam ve dinamik mikrofon takacağımdan voltaj yetmez korkusu vardı beslemeli usb hub istiyodum
TypeC, standart usb soketinden çok daha fazla güç yönetebilir. Dolayısıyla sorun olmyacağını düşünüyorum. Ben pd özelliğini kullnmadan aynı anda 3 soketi besliyorum.

Geri
Yukarı