Baseus adaman için Type-C kablo önerisi

DirtyDudeSP

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, elimde Nintendo Switch var onun için bir powerbank alacağım baseus adaman 22.5W aklıma yattı onun için 22.5W destekli bir Type-C to Type-C kablo arıyorum. Amazon'da şu ürünü gördüm ama destekli mi bulamıyorum hem pd desteği hem de 22.5W akım veriyor mu?

Dosya Ekleri

• ugren.png
    ugren.png
    172,7 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
PD sarj 5V -20V arasi zaten. Ilk kabloda PD sarj var. Yani 20V/3A ile 60W verebiliyor. 2. kablo sadece 90 derece gerekliyse alinabilir. Yoksa bosuna 15 TL fark vereceksiniz. Onun disinda ayni gorunuyor.

Pd şarj 5V -20v arasi zaten. Ilk kabloda pd şarj var. Yani 20V/3A ile 60W verebiliyor. 2. kablo sadece 90 derece gerekliyse alinabilir. Yoksa bosuna 15 TL fark vereceksiniz. Onun disinda ayni gorunuyor.

Teknostore yazdım 18Watt destekli diyor. 60W aldığına emin misiniz?

1627643342815.png

1627643355557.png

Teknostore yazdım 18Watt destekli diyor. 60W aldığına emin misiniz?

Bu yazdiginiz ilk kablo için mi? Eger oyle ise aciklamada verdikleri bilgiler yanlış ve bunu kabul ediyorlar. Pd şarj 5V - 20v arasinda degisken şarj yapabilir demek. Ayrica 3A şarj destekliyor yazmislar. W = v X A'den 60W'lik demek o kablo. Ama "hayir, 18W" dedilerse aciklamadaki bilgiler yanlış. Bu durumda ben guvenmem o kabloya.

Bu yazdiginiz ilk kablo için mi? Eger oyle ise aciklamada verdikleri bilgiler yanlış ve bunu kabul ediyorlar. Pd şarj 5V - 20v arasinda degisken şarj yapabilir demek. Ayrica 3A şarj destekliyor yazmislar. W = v X A'den 60W'lik demek o kablo. Ama "hayir, 18W" dedilerse aciklamadaki bilgiler yanlış. Bu durumda ben guvenmem o kabloya.

Evet ilk kablo için yazmışlar, bir de sitesindeki bilgileri koydum altına.
Diğer attığım kablo için şöyle yazdılar.

1627643722952.png

Ama kafama takılan ise Amazon'un yorumları bazıları ben 33W alabiliyorum falan yazmış acaba onda da bir sıkıntı var mı?

Evet ilk kablo için yazmışlar bir de sitesindeki bilgileri koydum altına.

Bariz sekilde yaniltici bilgi vermisler. Bu durumda guvenmeyin. Kabloda pd şarj yok yani.

Ikinci kablonun aciklamasinda pd şarj yazmiyor. Onu sorun bakalim ne diyecekler.

Geri
Yukarı