Başlangıç için gitar ve amfi Schecter - Blackstar V3

WFaith

Hectopat
Selam dostlar. Şu iki ürünü almaya karar verdim. İlk gitarım olacak. Amfi yi seçmemdeki sebep aşırı fazla önerildiğini gördüm turkrock sitesinde uzunca açıklamalı incelemesini de okudum, aklıma yattı bir nebze. Gitar için de birçok gitarı inceledim ama aşağı yukarı başlangıç gitarları aynı gibi geliyor. O yüzden çok kafa yormaya da gerek görmedim sabit köprü olması beni ilk aşamada yormaması için yeterli galiba. Dore müzik mağazası çalışanları ek indirim de yapıyorlardı %10 civarında. Onu da kullanırsak bu ikisi 17.000 civarına geliyor. Başlangıç için uygun mudur?

Efektli, modellemeli, dijital amfiler tavsiye edilmez yeni başlayana.
Turkrock da upuzun yazılar görürseniz; emin olun iş bilmeyenler tarafından yazılıyordur. Bir zamanlar iyiydi ancak bilgili / tecrübeli adamları site sahibi egosal sebeplerle uzaklaştırdı siteden. Kalanlar da böyle saçma sapan öneriler parlatıyorlar.

Amfiyi almışsınız zaten. Bize hayırlı olsun demek düşer.

Turkrock da up uzun yazılar görürseniz; emin olun iş bilmeynler tarafından yazılıyordur.
Amfi kötü değil. Aldıysa da kullansın güzel amfi diye biliyorum. Son cümleniz de doğru. 😀

O ürünleri aldım evet. Hatta bugün Mali Akpolat' tan ilk gitar dersini de aldım. İyi geçti. Amfi'ye de iyi dedi kaliteli model dedi, kendisinde de 10w lığı varmış bi ara. Ama belki de moral bozmamak için demişte olabilir 😅

Bu arayış beni çok yormuştu. O yüzden işin içine bir gireyim sonrasında farklı seçeneklere odaklanabilirim diye düşündüm. Yani üç beş bin lirayı gözden çıkardım diyeyim.

Sevgili @Single_factor hocam sizin önerilerinizi hep dikkatle okudum 🙏🙏🙏 Mali bey' de bir ara amfi alma prosesör al demişti. Prosesörlerden ise hiç anlamadığım ve Mali' nin de meşguliyetinden bana ürünler için zaman ayırmadığından dolayı bu ürünü aldım geçtim şimdilik. 2 ay sonra "Hangi prosesörü almalıyım" konulu başlığa etiketlersem lütfen cevap vermekten çekinmeyin 😅😅

Turkrock da upuzun yazılar görürseniz; emin olun iş bilmeyenler tarafından yazılıyordur. Bir zamanlar iyiydi ancak bilgili / tecrübeli adamları site sahibi egosal sebeplerle uzaklaştırdı siteden. Kalanlar da böyle saçma sapan öneriler parlatıyorlar.

Sizin de profilinize denk geldim öyle eski konuları araştırırken yine aynı nick ile. Bundan belki 9 10 yıl önce açılmış konulara yazılmış yanıtlarınızı gördüm

Son düzenleme:
Bir zamanlar iyiydi ancak bilgili / tecrübeli adamları site sahibi egosal sebeplerle uzaklaştırdı siteden. Kalanlar da böyle saçma sapan öneriler parlatıyorlar.

Şu cümleniz beni anlatıyor. Tabii yanlış anlaşılmasın aşırı bir tecrübem yok ama birkaç yıldır turkrock sitesinin üyesiydim. Son zamanlarda sitede Kore kerhanesi reklamı tarzı spamlar atılmaya başlanmıştı. Ben de biraz arkadaşlar arasında şaka olsun diye bunu yazan hesaplardan birine özelden mesaj attım. Sonra bir baktım siteden uzaklaştırılmışım spam sebebiyle ! Böyle saçmalık olur mu diye düşündüm kaç kere admin ile iletişime geçmek için e-posta gönderdim hiç kimse yardımcı olmadı en sonunda forumun discord sunucusuna girip @estranged kişisinden yardım istedim o ne yaptı dersiniz ? Önce dalga geçti, sonra da sunucudan attı ! İşte egonun böylesi ! Ne diyeyim ben daha böyle admin olmaz olsun.

Bu şekilde bütün faydalı üyelerini kaybediyorlar siz de eskiden bu nick ile üyeydiniz hatırlarsam sonra bir amfinin manuele bak olayı olmuştu sizi uzaklaştırmışlardı sonrasında ne oldu ? Admin size de aynı şekilde davrandı mı ? Ya da foruma geri döndünüz mü ?

Yeni konular

Geri
Yukarı