Bataryası iyi giden günlük kullanım için laptop önerisi

KAAN7485

Decapat
Dostlar merhaba evde halihazırda oyun oynamama yarayan bir sürü ıvır zıvır var. Önceliğim oyun değil dışarı bir kahve içmeye çıktığımda veya kütüphaneye oturduğumda hem müzik dinleyebileceğim, hem dizi, fim izleyebileceğim bataryası iyi giden bir alet almak istiyorum. Bu noktada tekel MacBook mu, yoksa başka Windows tabanlı ürünler de var mı? Cevaplar için teşekkürler.

Dostlar merhaba evde halihazırda oyun oynamama yarayan bir sürü ıvır zıvır var. Önceliğim oyun değil dışarı bir kahve içmeye çıktığımda veya kütüphaneye oturduğumda hem müzik dinleyebileceğim, hem dizi, fim izleyebileceğim bataryası iyi giden bir alet almak istiyorum. Bu noktada tekel MacBook mu, yoksa başka Windows tabanlı ürünler de var mı? Cevaplar için teşekkürler.
Oyun oynamayacaksanız MacBook.

MacBook 25 30k bandında bulunabiliyor. Hocam karşılayabilirim lakin Windows için direkt model öneriniz varsa onlara da bir göz atmak isterim.

Çok büyük bir indirime girmiş kaçırmayın derim.

İ9'lu modeli 36k ayrıca kulaklık beleş çanta 1 TL.

U serisi laptoplar olabilir işlemcinin sonunda yazan ben bakmıştım önceden almamıştım.

Lpddr5 düşük güç tüketimli ram 4800 mhz,en hızlı ssd pci4.0,hızlı şarj özellikli power delivery özelliğide var İps panel, 12450 H İşlemcili,yansımasız mat ekran,15 dakika şarj ile 2 saat çalışıyor.

U serisi laptoplar olabilir işlemcinin sonunda yazan ben bakmıştım önceden almamıştım.

LPDDR5 düşük güç tüketimli RAM 4800 MHz, en hızlı SSD PCI4.0, hızlı şarj özellikli Power delivery özelliğide var IPS panel, 12450 h işlemcili, yansımasız mat ekran, 15 dakika şarj ile 2 saat çalışıyor.

Çok büyük bir indirime girmiş kaçırmayın derim.

İ9'lu modeli 36k ayrıca kulaklık beleş çanta 1 TL.

Hocam bu aletlerin fiyatları da az buz değil üstüne para koyup MacBook'a mı yönelsem diye düşündürdü açıkçası bu ürünlerin bataryaları ne kadar gidiyor acaba?

Hocam siz deyince gördüm H işlemcili atmışım pardon. Bence M1 MacBook bütçe çıkarsa M.2

Hocam bu aletlerin fiyatları da az buz değil üstüne para koyup MacBook'a mı yönelsem diye düşündürdü açıkçası bu ürünlerin bataryaları ne kadar gidiyor acaba?

Benim attığım çok gitmez hocam işlemcisinden. Ama eğer priz olur diyorsanız piyasadaki en iyi 2. İ9 sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı