Batman alınır mı?

Emre333333

Centipat
Daha fazla  
3 tane sorum var.

1. Batman oyun serisi birbiri ile bağlantılı mi bende sadece Arkham Knight var diğerlerini alınır mı?
2. Batman Arkham Asylum Game of the year Edition ve Batman Arkham City Game of the year Edition ikisi de 31 TL. Toplamda 62 TL yani. İnternetten az bir şey baktım grafikleri eski gibi bu oyunlar almaya değer mi?
3. Oyunlar almaya değse bile sizce Epic Games'in indirim vermesini beklemeli miyim?(oyun ucuz zaten al demeyin Epic metro serisini her indirimde 3 TL yapıyor onun gibi olursa bunda da param boşa gitmiş olur sadece)

1 evet bağlantılı.
2-3 indirime girmesini bekle aralıklarla giriyor 3 Batman oyununu 15 TL'ye aldım bir iki hafta önce.
Çıkış sırasına göre;
Batman Arkham Asylum
Batman Arkham City
Batman Arkham Origins
Batman Arkham Knight.

1 evet bağlantılı.
2-3 indirime girmesini bekle aralıklarla giriyor 3 Batman oyununu 15 TL'ye aldım bir iki hafta önce.
Çıkış sırasına göre;
Batman Arkham Asylum
Batman Arkham City
Batman Arkham Origins
Batman Arkham Knight.
Arkham origins epic gameste yok galiba bulamadım ama

@Emre333333 serinin en sevilmeyen ve kötü grafikli oyunu neredeyse o yüzden çoğu oyuncu hiç oynamaz bile listeye almakla hata ettim hiç Origin'si eklemediğimi varsayın.

Ben katılmıyorum Origins bence Batman'ın öfkesini kontrol edemediği, sinirli bir Batman var karşımızda Origins bence oynanması gereken oyun zaten hikaye olarak oynayacaksan Origins oynamalisin ama çıkış tarihine göre oyna dostum Origins'den asylum geçtiğinde oyundan soğarsin.

Ben katılmıyorum Origins bence Batman'ın öfkesini kontrol edemediği, sinirli bir Batman var karşımızda Origins bence oynanması gereken oyun zaten hikaye olarak oynayacaksan Origins oynamalisin ama çıkış tarihine göre oyna dostum Origins'den asylum geçtiğinde oyundan soğarsin.

Ben pek beğenemedim forumda gördüğüm farklı yorumlara da dayanarak böyle bir eleştiri yaptım. Beğenmedim atmana üzüldüm dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı