Batman Arkham Asylum Dr. Young görevi nasıl geçilir?

Mr.Watchman

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar locate Dr. Young görevinde burada 3 tane kutu olması lazım benim onları düşürüp karşıya geçmem lazım ama burada kutu falan yok ve karşıya atlarsam aşağıya düşüyor oyun kaçak değil Steam'dan aldım.

Dosya Ekleri

• 20230708_190957.jpg
    20230708_190957.jpg
    191,5 KB · Görüntüleme: 92
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoya bakabilirsiniz hiç bir şekilde geçilmiyor.
Locate Dr. Young görevine baktım hızlıca videolardan ama sizin olduğunuz kısmı göremedim. Tam görevin ismini söyler misiniz? Ayrıca o kısıma geçebileceğinizi sanmıyorum büyük ihtimalle yanlış yerdesiniz.

Locate Dr. Young görevine baktım hızlıca videolardan ama sizin olduğunuz kısmı göremedim. Tam görevin ismini söyler misiniz? Ayrıca o kısıma geçebileceğinizi sanmıyorum büyük ihtimalle yanlış yerdesiniz.
hocan şimdi yeniden baktım adamlarsa ultra batclaw diye birşey geliyor ve duvarı çekiyorlar sanırsam ama benimki normal batclaw nasıl upgrade yapıyoruz

Dosya Ekleri

• 20230708_194037.jpg
    20230708_194037.jpg
    229,6 KB · Görüntüleme: 13
teşekkürler bi bakayım bu arada göreve batclaw batman arkham asylum diye yazarsanız çıkıyor. Biraz ilerletince
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda adam alıyor oraya gidip bakar mısınız?

Bu videoda 1.54.55 dakkaya gidin oradaki kutular bende yok hocam şaka gibi bi hata ne yaparsam yapayım geçilmiyor.

Dosya Ekleri

• 20230708_214252.jpg
    20230708_214252.jpg
    254,1 KB · Görüntüleme: 19
Bu videoda 1.54.55 dakkaya gidin oradaki kutular bende yok hocam şaka gibi bi hata ne yaparsam yapayım .
Oyun dosyalarını doğrula oyunu veya pc yi kapa geri aç.

galiba evet tam olarak bilmiyorum

Ben de zamanında o görevde takılı kalıp şöyle bir video hazırlamıştım işine yarar belki, açıklamayı da okursun

Geri
Yukarı