Battlefield 1 Beta Sizi Tatmin Etti Mi?

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Oynanış konusunda değerlendirmeniz nedir?
Optimizasyon zamanla düzelir beta sonuçta bu ama ben aradığımı tam anlamı ile bulamadım, zırhlıyı alan yaşadı oyun bunun üzerine kurulu gibi, anca yanına yaklaşırsan patlatabiliyorsun. Gerçek anlamda bayraklar arası mesafe bana uzak geldi sanki çöldeyim koş koş desteğe varamıyorum.
Atmosferi güzeldi ama oynanış konusunda ben tatmin olamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanış konusunda değerlendirmeniz nedir?
Optimizasyon zamanla düzelir beta sonuçta bu ama ben aradığımı tam anlamı ile bulamadım, zırhlıyı alan yaşadı oyun bunun üzerine kurulu gibi, anca yanına yaklaşırsan patlatabiliyorsun. Gerçek anlamda bayraklar arası mesafe bana uzak geldi sanki çöldeyim koş koş desteğe varamıyorum.
Atmosferi güzeldi ama oynanış konusunda ben tatmin olamadım.
Önceki Battlefield'lerdeki o güzel hava yoktu.

İlk oynadığımda bende BF4'ten aldığım keyfi alamadım. Sonra sonra oynanışa alışınca sardı. Şuan 32 Level'ım ve keyifle devam ediyorum oynamaya.
Bu mapte sıkıntı var evet. Bayraklar arası mesafe fazla açık hatta E noktası haritanın dışında sayılır. Bir diğer sorun da tankı alanın ağlatması. Anti-Tank bombalarının damageinin kesinlikle artırılması lazım.

Önceki serilerini çok fazla oynamadığımdan dolayı beni fazlaca tatmin etti. :) Harita çok büyük, çölün ortasında kalırsan ve etrafta araç yoksa vay haline. :D Bir de anti-tank bombalarının mesafesini arttırırlarsa daha iyi olur.

Beni tatmin etti. Öncelikle grafiklerinden başlayayım muazzam grafikleri var. EA gerçekten güzel iş çıkarmış. Tamam bayraklar arası mesafe fazla ama sonuçta çöl yani ne bekliyorsunuz. Onun dışında tek beğenmediğim nokta tanklar ortalığı dağıtıyor. Anti Tank bombalarının hasarı arttırılması lazım onun dışında da hikaye modunun iyi olacağını düşünmüyorum. Herkes yine MP'ye abanacaktır. Ama kesinlikle alınmaya değer bir oyun...

Aha, tayyare, gördünüz mü! (y)
Açıkçası ben çok beğendim... Genç nesille oynamada hayli zorlanıyor olsam da; keskin nişancı tüfeğimi alıp onları tepeden avlıyorum :vıy:

Bakalım, çıktığı zaman değerlendirmemizi de yaparız artık.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı