Battlefield 1 vs. Battlefield 5

5'i bilmem ama 1'e girdiğimde yarım saat server bulamadım sonradan alan için silmiştim oyunu. Bedava dağıtıldığı zaman çok oynanıyordu fazla server vardı ama şimdi bilmiyorum yarım saat server bulamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla aktiflik felan bilmiyorum oynayan bilir ama hayatımda hiç battlefield oynayamayan fakat yüzlerce saat videolarını izleyen birisi olarak;

Savaş atmosferi:Battlefield 1

Grafikler:İkiside gayet iyi fakat renk canlılığı olarak bence bf 5 daha önde,bf 1 de tozdan dumandan önünü göremiyosun zaten..

Serverler:Edinebildiğim bilgilere göre bf1 de hile fazla ve server konusunda bf 1 de bazen boş sunucuya atma ve sunucu bulamama tarzı sorunlar gördüm..Bf 5 hakkında bilgim yoktur..

Multi olarak gerçekten bf1 öneririm ama ikiside gayet iyi..

@Grande17 Battlefield V de artık eskidi Battlefield 2042 zamanı geliyor. Battlefield V sunucuları zaten az oyuncuda pek yok gibi Battlefield 2042 ile oyuncu falan kalacağını pek zannetmiyorum.

Bütün serileri en az 500 saat oynamış biri olarak söylüyorum, Battlefield V olmamış. Battlefield 1 atmosferi çok daha iyi. Battlefield V'nin 2. dünya savaşıyla alakası yok, çok eksik bir oyun.
Bütün serileri en az 500 saat oynamış biri olarak söylüyorum, Battlefield V olmamış. Battlefield 1 atmosferi çok daha iyi. Battlefield V'nin 2. dünya savaşıyla alakası yok, çok eksik bir oyun. Oyuncu sayısı olarak hala Battlefield 3 bile oynanıyorken, aktiflik konusunda hiç bir Bf oyunun da sıkıntı çekmezsin. Battlefield V bozuk ve eksik bir oyun olduğu için bazen boş serverlere atabiliyor seni, onun sebebi de yeni başlamış veya başlamak üzere olan oyunlara sokmak için seni.

Battlefield V daha aktif.

Dünyanın en iyi (o döneme göre) savaş atmosferine sahip oyunu BF1'dir.

Lakin arkadaşların dediği gibi revaç olma durumunu kaybettiler ben 2 sene önce server bulamadığımdan silmiştim yine oynayanı var ama dediğim gibi eski günlerindeki gibi değil. Eğer illa ikisinden birini alacaksanız BF1 öneririm ben %85 indirimli oluyor genelde.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı