Battlefield 1'i satın alın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aylak Adam!

Hectopat
Makaleler
1
Beyler, bayanlar sizden bir ricam var.

BF1 şimdi Türkçe çıkacak oyun çıktımı oyunu satın alın ki satış sayısı yükselsin ve adamlar diğer oyunu da Türkçe yapsınlar böylece diğer oyun firmaları görüp aaa bak Türkiye de oyun pazarı varmış, Dice parayı kırıyor deyip onlarda Türkçe yapsınlar.

Oyunu almazsanız keyfiniz bilir diğer oyun Türkçe çıkmaz mecbur bir şekilde hiç bir şey anlamadan ingilizce bir şekilde oynarız. Bakınız Hitman. Adamlar niyeyse Türkçe çıkartmadılar şimdi Türkçe mi bilmiyorum.

Belkide adamlar bizi deniyor beyler bu Türkler oyunu Türkçe istiyor bakalım Türkçe yapalım alacaklar mı diye. Olamaz mı yani bence olabilir.

Siz değil miydiniz? Oyun Türkçe olacak ben sonra alacağım diyen. Ey korsan indirenler duyun beni! Alın size bir fırsat hadi gösterin kendinizi.

Yani diğer oyunu Türkçe görmek istiyorsak bu bizim elimizde adamlara para kazandırmamız lazım :D İyi günler hepinize. Size diyeceğim bu kadar.

Bu arada bende orijinal alacağım elbette.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi Türkleri yenmen gereken bir oyun ben bu oyunu neden alayım ??
Ruslar ve Almanlar'da böyle düşünseydi adamlar hiç bir oyunu almazdı bence. :) Bu sadece bir oyun bu kadar takılmayın bence. Hem daha Türklere karşı savaşıp savaşmayacağımız kesinde değil zaten. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı