Battlefield 2042 alınır mı?

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
BF alınır mı? Şu patlama efekleri vs gibi efektler oyunu alasım geliyor normalde CoD oynarım ama CoD böyle efektler yıkılma şeyleri yok araç kısmıda BF'nin iyi alır mı iki oyunda iyi bana göre.

Herkes yerse de bence güzel oyun. Ben de CoD'cuyum ama Battlefield daha gerçekçi gibi geliyor. Büyük takımlar halinde savaşmak falan o savaş ortamını çok iyi oluşturuyor. Bence alınır.

Son düzenleyen: Moderatör:
BF5 almanız yeterli olur o da game pass de var tavsiyem oradan oynamanız 10 saat de bf2042 oynarsınız beğenip beğenmeyeceğinizi de görürsünüz.

sıkı bir Battlefield müdavimi olarak önermem. Biraz daha sabredin bence. Nasıl olsa bir şekilde amazon prime gaming veyahut Epic Store'a gelecektir. Halihazırda önümüzde Black Friday, Halloween Autumn Sale tarzı şeyler varken beklemek makul olur...

Battlefield 2042’nin oyuncu sayısı gün içerisinde 5-9k arasında değişiyor Battlefield 5’in 10-15k oyuncu sayısı oluyor.

Bf hayranı olarak oyunu beğendim. Beğenmeyen kitle de var baya redditte, benim gözüme takılan eksiler oyunda araç bolluğu var, çok fazla araç var ve baş etmekte çok zor önceki oyunlara kıyasla. Sezon güncellemesi adı altında sürekli yeni şeyler getiriyorlar şu arayüze de bi el atsalar güzel olacak. Silah seçim, eklenti menüsü falan çok pratik değil değiştirmeleri gerek.

Ben 4 aydır Xbox konsolunda oynuyorum. Millet ön yargı ile kötülüyor şu an oyunu indirip bir el oynasınlar savas hissiyatı baska oyunda bulamazlar. CoD'un yeni çıkan oyunu videolara dayanarak söylüyorum grafik olarak yanından geçemez. Serverler boş diyen olmuş 10 saniyeden fazla oyun beklediğim olmadı neye dayanarak serverler boş diyor anlamıyorum. Konuya gelirsek bence alınır ben Xbox konsolunu Warzone için aldım şu an 2042'den baska oyundan zevk almıyorum.

Ben 4 aydır Xbox konsolunda oynuyorum. Millet ön yargı ile kötülüyor şu an oyunu indirip bir el oynasınlar savas hissiyatı baska oyunda bulamazlar. CoD'un yeni çıkan oyunu videolara dayanarak söylüyorum grafik olarak yanından geçemez. Serverler boş diyen olmuş 10 saniyeden fazla oyun beklediğim olmadı neye dayanarak serverler boş diyor anlamıyorum. Konuya gelirsek bence alınır ben Xbox konsolunu Warzone için aldım şu an 2042'den baska oyundan zevk almıyorum.
Battlefield 2042'de online oynanıyor mu? bilgisayar için gameepass almak istiyorum battlefield 1 mi? yoksa 2042 mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı