Kapalı Battlefield 3-4-5 ve NFS Most Wanted Origin Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tolga Samet

Megapat
Makaleler
17
Daha fazla  
Selamlar. Pek BF oynamadığım için hesabımı satmaya karar verdim. Ne kadar eder pek bilmiyorum açıkçası. Fiyat önerilerine açığım. Tekliflere göre satıp satmama konusunda fikrimi belirlerim.

1.png

*Battlefront 2 muhtemelen oynanamaz. Epic hesabımdan geliyor.

Hesap ne kadar?

@vRos Fiyat önerisi istediğimi yazdım. Forumda benzer ilan bulamadım, bu sebepten bilmiyorum.

@vRos fiyat önerisi istediğimi yazdım. Forumda benzer ilan bulamadım, bu sebepten bilmiyorum.

Hocam bende fazla bilmiyorum ama şöyle diyelim BF 5 standart sürüm indirime giriyor bazen ve sitelerde satılıyor ucuza BF 3 ve BF 4 zaten Amazon'dan ücretsiz oldu NFS oynanır mı artık bilmiyorum sadece hesaba BF 5 için baktım fiyat olarak siz karar verin ben 50 civarı düşünüyorum düşük fiyat vermiş olabilirim bende fazla bilmiyorum.

@vRos 50 TL az gibi hocam, emin değilim. Bedava olayı dışında en ucuz indikleri fiyata baktım da hesap en azından 100 TL eder gibi. Piyasasına nereden bakacağım inanın hiçbir fikrim yok. BF'lerin hepsi hala oynanıyor ancak NFS için dediğiniz gibi, hesaba katmıyorum.

@vRos 50 TL az gibi hocam, emin değilim. Bedava olayı dışında en ucuz indikleri fiyata baktım da hesap en azından 100 TL eder gibi. Piyasasına nereden bakacağım inanın hiçbir fikrim yok. BF'lerin hepsi hala oynanıyor ancak NFS için dediğiniz gibi, hesaba katmıyorum.
Hocam, bedava herkese bedava olmadı ki. Amazon Prime üyeliği olanlara dağıtıldı, üyelik de ücretli. Bu sebeple BF3 & BF4'ün genel anlamda hesaba katılması gerektiğini düşünüyorum tabii BF3 & BF4'ü Amazon'dan alıp sadece BF5 için almak isteyen olursa orası başka. Ben olsam 100 TL'nin aşağısına bırakmazdım.

Hocam, bedava herkese bedava olmadı ki. Amazon Prime üyeliği olanlara dağıtıldı, üyelik de ücretli. Bu sebeple BF3 & BF4'ün genel anlamda hesaba katılması gerektiğini düşünüyorum tabii BF3 & BF4'ü Amazon'dan alıp sadece BF5 için almak isteyen olursa orası başka. Ben olsam 100 TL'nin aşağısına bırakmazdım.

Hocam Amazon Prime sanal kart ile zaten 1 ay bedava adam açar sanal kart bedava alır ki zaten ben böyle yaptım aboneliği ilk aydan sonra 8TL zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı